Jedinečná kombinace pro každou ženu

Rubrika: Doporučujeme

beautyday150Uvědomujete si důležitost upraveného vzhledu ve své práci či osobním životě?

Zná to každá žena. Pokud víme, že vypadáme dobře, naše chování se okamžitě změní. Vše jde najednou jaksi lehce a nenuceně. Je to proto, že na své okolí vyzařujeme sebevědomí a to umí zázraky.

Přirozenou vlastností každé ženy je líbit se. Žena, která je spokojená se svým vzhledem, působí vyrovnaně a sebevědomě, což také napomáhá jejím profesionálním výsledkům.

beautyday2Každý rok investujete spoustu peněz do svého vzhledu, ale vybíráte si ty správné cesty ke své dokonalosti?

Každá žena potřebuje a ocení profesionální radu, co se týče vzhledu. Pro každý typ existují triky, které dokáží zázraky, výraz obličeje oživí, dodají jiskru a tolik důležité sebevědomí.

Navštívili jsme proto odborníky z profesionální školy líčení SURFACE, kteří nedávno představili skvělou kombinaci, která se hodí pro každou ženu.

Jmenuje se BEAUTY DAY a jedná se o kombinaci: poradenství v oblasti líčení a vlasového stylingu. Profesionální vizážista vám prozradí, jak zvýraznit Vaše přednosti a zamaskovat případné nedokonalosti. Naučíte se denní a večerní líčení přímo pro váš typ, seznámíte se s trendy líčení a naučíte se triky profesionála. Budete již také vědět, do které kosmetiky se vyplatí investovat a proč.

beautyday1S krásným nalíčením se přesunete za kadeřníkem, který zhodnotí váš účeš. Popřípadě doporučí změnu v oblasti barvy, střihu a vzhledem k typu vašeho obličeje doporučí ideální vlasovou úpravu, kterou sama hravě zvládnete. Po dokonalém nalíčení a účesu se vás ujme se profesionální fotograf, který vás zasvětí do světa pózování a vytvoří vám sérii portrétních fotografíí, které následně retušuje. Jsou krásnou vzpomínkou, dárkem pro Vaše blízké či reprezentatvní fotografií pro pracovní účely. Cena za tento kompletní servis je jen 2.100,- Kč.

BEAUTY DAY je velmi efektivním spojením, které si nejen užijete, ale hlavně se stane velmi užitečným pomocníkem k docílení dokonale upraveného vzhledu.

surface_logoPro více informací na www.surfacemakeup.cz

SURFACE profesionální škola líčení, Belgická 14, Praha 2, 120 00

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Péče o první dětské zoubky

„Mléčné zuby stejně vypadají a narostou nové.“ Je to pravda, ale i přesto je potřeba se o už od

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist