E-shop VBAVLNCE – výbavička trochu jinak

Rubrika: Doporučujeme

„Vbavlnce“ je obchod, který vznikl ze smutku nad zahraničními stránkami s alternativním zbožím pro děti a jejich rodiče. Když jsme čekali první dítě, sháněli jsme informace o látkových plenkách a šátcích a smutnili jsme nad tím, že ze západu se dováží kdeco, ale tohle krásné zboží vůbec nebo jen málo. Tak jsme se pustili do obchůdku podle našich představ…

Dnes už je situace na českém trhu a hlavně internetu nesrovnatelně lepší a ač to znamená větší konkurenci, nás to těší. Snažíme se nabízet vám stále nové věci. Za zbožím, které prodáváme, si stojíme, většinu „testujeme“ na vlastních dětech nebo na sobě.

Na našich stránkách najdete skvělé německé šátky na nošení dětí Storchenwiege, jedny z nejoblíbenějších šátků na světě. Jsou to kvalitní a pevné šátky ze stoprocentní bavlny, které se vyznačují precizním zpracováním vlákna a celkovou odolností. Tyto šátky ocení všichni nadšení nosiči, ale zejména ti, kteří nosí své děti často a dlouho, protože šátek výborně rozkládá váhu a hodí se skvěle pro velké a těžké děti. Na šátcích výborně drží uzel, dobře se utahují a mají samozřejmě i pružnost potřebnou k úvazům jako je klokan nebo batoh.
Šátky mají certifikát zdravotní nezávadnosti Öko Tex 100. Velmi snadno se udržují, perou se na šedesát stupňů a nesráží se. Mají pevné okraje s dvojitým lemem a zkosené konce pro lehčí vázání.

Pro všechny, kdo se o nošení v šátcích zajímají, jsme na našich stránkách připravili velkou galerii úvazů s podrobnými fotografickými návody. Kromě běžných vertikálních úvazů zde najdete několik variant kolébek pro nejmenší, podrobně jsme pro vás rozfotili i úvazy na záda.

Dále u nás najdete kožešinky pro miminka a fusaky s beránkem, které jsou výjimečné technologií zpracování – tzv. medicinálním činěním. Toto činění je optimální z hlediska zdravotního, ekologického i z hlediska péče, protože medicinální kožešiny jsou velmi trvanlivé a můžou se prát ve vodě. Tyto výrobky jsou nesmírně vhodné pro děti, v zimě zateplí kočárek, autosedačku nebo postýlku, v létě brání nadměrnému pocení a přehřátí dětského organismu. V západních zemích je běžné, že malé dítě má ve výbavičce kožešinu.

Pro maminky máme na skladě silikonové menstruační pohárky – Mooncupy, které jsou ekologickou a ekonomickou alternativou k tampónům, jsou ale nesrovnatelně příznivější pro vaše zdraví.

Najdete u nás bavlněné pleny různých značek, jednorázové ekoplenky, ekologické prací prostředky, přírodní kosmetiku, zkrátka spoustu věcí pro ekologicky zaměřené rodiny s malými dětmi.

Těšíme se na vaši virtuální návštěvu

Anna a Vlastimil Pohořálkovi

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist