Dovolená s dětmi – zábava pro celou rodinu

Rubrika: Doporučujeme

Zavítáte-li na naše internetové stránky www.dovolenasdetmi.cz, najdete zde nabídku pobytů pro vás a vaše děti. Již tři roky nabízíme pobyty na zajímavých místech, kde prožijete dovolenou s programem pro celou rodinu…

Například:

 • plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku pod vedením zkušených instruktorek s akreditovaným kurzem. Lekce probíhají v malých skupinkách ve vnitřních bazénech s nadstandardním vyhříváním a ve vodě mohou být přítomni oba rodiče.
 • aktivní program pro děti. V době programu pro rodiče se postaráme o vaše děti (od miminek po předškoláky). Pro ně je připravena herna s hračkami, tvoření, sportovní a hudební aktivity s rodiči i bez, naučí se nové písničky, říkanky, ale hlavně budou na dovolené s vámi a zároveň v kolektivů dětí! Pečlivě vybíráme hračky i pomůcky, se kterými si vaše děti hrají a pracují. Klademe důraz na nezávadnost, bezpečnost, kvalitu ale i rozmanitost vybavení. Oblíbené jsou zejména motorické hračky, knížky, vybavení pro pohybové aktivity (cvičební míče, překážková dráha) a výtvarné aktivity (stříhání, lepení, prstové barvy, okenní barvy, mozaiky ze zažehlovacích korálků…).
  Právě ze široké škály osvědčených hraček a pomůcek jsme pro vás vybrali ceny do
  soutěže.

 • cvičení pro ženy (i muže) v podobě aqua aerobiku, aerobiku, pilates, stretchingu, kalanetiky, power jogy…
 • břišní tanec, díky kterému si uvědomíte svou vlastní ženskou krásu a smyslnost
 • výtvarná dílna pro dospělé a větší děti. Po večerech s námi můžete kreativně relaxovat při některé z výtvarných technik pro každého – například malování na hedvábí, malování na textil, savové technice, twist art, window color a decoupage (ubrousková technika).
 • vzdělávací program – pobyty s Montessori pedagogikou, kde se dozvíte více o odlišném zaměření dětí a dospělých, významu trestů a pochval, o připraveném prostředí, senzitivních obdobích dítěte a další informace o nás a našich dětech
 • minikurzík pro nastávající maminky (rodiče), na kterém vás čeká těhotenské cvičení, plavání i teoretická příprava a kde se můžete zeptat na vše, co vás v souvislosti s porodem i následnou péčí o miminko zajímá.

V neposlední řadě jsou pobyty pro vás a vaše děti také příležitostí navázat nová přátelství. Těšíme se tedy na nová setkání!

Magdaléna Sinkule a tým instruktorek Domečku

www.dovolenasdetmi.cz
info@infodomecek.cz

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Oslaďte si život s přírodními sladidly

Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o svoje zdraví a záleží mu na tom, co jí, už určitě na

Čtu dál →

Tipy na dárek pro děti i maminky

Čas Vánoc se blíží přímo mílovými kroky a vy si možná začínáte lámat hlavu nad tím, co nadělit novopečené

Čtu dál →

Jak si udržet dobrou náladu v předvánočním shonu

Vánoce jsou za rohem, z televize, novin, rádia i obchodů se na nás valí zprávy o tom, že bychom se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Anonymní

  ahoj, před nějakým časem jsem tu našla tady ten článek o pobytech. Jeden jsme zkusili minulý týden a bylo to moc fajn, pěkně připravený program, plavání a pak sauna každý den, krásné počasí k tomu, paráda! Doporučujeme 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist