Vyzkoušejte s námi kosmetiku Linola zdarma!

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Máte doma miminko se suchou pokožkou nebo lehkou formou atopického ekzému? Chtěla byste vyzkoušet, jak s tímto problémem zatočí výrobky kosmetické řady Linola? Přihlašte se k našemu testování a tělové mléko i přísadu do koupele Linola dostanete zcela zdarma i s dalšími drobnými dárečky.

O co jde?

Připravili jsme pro vás nový projekt – testování výrobků, které budou provádět přímo čtenářky našeho internetového magazínu. Skutečné maminky skutečných dětí skutečně vyzkouší výrobky, které do testování zařadíme. O své zkušenosti se pak s námi podělí.

Jako první se do tohoto projektu zapojila firma Medac, s.r.o., která nám pro 3 maminky věnuje přípravky kosmetické řady Linola, které byly vyvinuty pro péči o atopickou, suchou a citlivou pokožku. Některé jsou řazeny mezi léčiva (příspěvek zdravotní pojišťovny), jiné jako speciální kosmetické přípravky.
Jsou vhodné pro děti i dospělé.
Testování bude probíhat v říjnu letošního roku.

Kdo se může přihlásit?

Hledáme tři maminky dětí ve věku od 0 do 9 měsíců, které mají suchou pokožku – nejčastěji po koupání (projevuje se výskytem drobných šupinek na pokožce, případbně se děťátko škrábe, protože suchá pokožka často velmi svědí). Přihlásit se mohou i maminky dětí s lehčí formou atopického ekzému, ale ty by se měly předem poradit s dermatologem.
Podmínkou je, že nebudete v průběhu testování výrazně měnit stravovací a jiné návyky – např. zavádění nových příkrmů, přechod na umělou mléčnou výživu, pobyt u moře atp.

Jak bude testování probíhat?

Od firmy Medac, s.r.o. dostanete zdarma olejovou přísadu do koupele Linola Fett Ölbad* a tělové mléko Linola Lotion pro ošetření pokožky celého tělíčka, rukou i případně obličeje + instrukce pro používání. Vše pro období 1 měsíce.
Vaším úkolem bude zmíněné výrobky používat přesně dle instrukcí.
Po dobu testování (říjen 2010) nebudete používat jiné přísady do koupele, pěny ani mýdla, či jiné mycí prostředky pro koupání. Samozřejmě k omývání míst pod plenkami je možné použít šetrné mycí prostředky.
Nebudete používat ani jiné prostředky pro péči o pokožku dětí – tělová mléka, lotiony nebo krémy. Opět pro preventivní ošetření míst vlhké zapářky (pod plenkami) je možné používat osvědčenou kosmetiku.
Vaším úkolem bude vyplnit na závěr dotazník, ze kterého následně připravíme článek (články) pro naše čtenářky.

Jak se můžete přihlásit?

Své přihlášky posílejte emailem na adresu info@vasedeti.cz, do předmětu zprávy napište TESTOVÁNÍ – LINOLA. V emailu uveďte:
– svoji přezdívku (testování je určeno pro registrované návštěvnice našich stránek)
– přesnou adresu, na kterou vám mají být případně zaslány přípravky k testování
datum narození miminka, které bude do testování zařazeno, a stav jeho pokožky
– můžete připsat i své dosavadní zkušenosti s jinými kosmetickými přípravky určenými k péči o suchou miminkovskou pokožku

Maminky, které pro testování vybereme, budeme informovat emailem.

* Léčivý přípravek určený k vnějšímu použití. Čtěte pozorně příbalový leták. Více informací žádejte u svého lékaře nebo lékárníka

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • bokul

  No jo, taky už jsme na testování trošku staří….

 • Petra Vymětalová

  Přihlášky prosím posílejte jen do konce tohoto týdne 🙂

 • Jarmuschko nápodobně 😉
  Také jsme měli Linolu napsanou od kožního doktora, nakoupili jsme i dostatečné zásoby krému (modrého) a je to jediný krém, který Ondrovi vždycky zahnal a i teď zažene sebemenší náznaky vracejícího se ekzému.
  Já na ni nedám dopustit.

 • Jarmuschka

  Hm, cítím se být poněkud diskriminována. Ach jo.
  Linolu bych si klidně „testla“ znovu.
  Any má citlivější a poněkud sušší pokožku (zajímavé je, že Lu nikoliv).
  Takže jsme záhy od naší dětské doktorky vyfasovali Linolu (tehdy se dala psát na předpis, nevím, jak dnes), přidávala jsem ji do koupele.
  Dnes ji také občas koupíme (a střídáme s jinými olejíčky) – holky se v tom rády koupou (já třeba oleje obecně jako tělovou kosmetiku moc nemusím…)

 • Petra Vymětalová

  babofko, snad příště 😉

 • Petro, já bych taky ráda testovala! Jen mi chybí ten potomek 0-9 měsíců 🙁 Nenašlo by se něco pro maminky? 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist