Vyhodnocení Velké narozeninové soutěže

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Celý listopad jste se mohli zapojit do řady soutěží uspořádaných v rámci oslav 10. výročí VD. Všechny dílčí soutěže jsou již vyhodnocené, zbývá vrhnout se do závěrečného slosování.

Za prodlevu s vyhodnocením se omlouvám, vzhledem k velkému počtu dílčích soutěží a systému vyhodnocování, který jsem si na sebe upletla, to bylo organizaně náročnější, než jsem si původně myslela. Ale už se zadařilo, všechno je spočítáno a slosováno.

Výsledky dílčích soutěží jsem průběžně zveřejňovala jako obvykle ve vyhodnocených soutěžích. Zde najdete už „jen“ výsledky závěrečného slosování.

Co kdo vyhrál?

 1. vlahy vyhrává rozkládací rámeček Jungle – rámeček na dvě fotografie z ručního papíru, ve velikosti 23×47 cm.
  abouthome_jungle
 2. Králíček4 vyhrává svítící tapetku Malá čarodějnice – tapetka o rozměrech 50×60 cm, která v noci svítí.
  tapetka_carCarodejnice-svetlo
 3. bokul vyhrává Nové pohádky o dopravních značkách – kniha navazuje na velmi úspěšné a oblíbené Pohádky o dopravních značkách.
  Nove_pohadky_o_dopravnich_znackach
 4. lulieta vyhrává Tvůj život v komiksu – kniha dětem umožní vytvořit si svůj vlastní komiks a přitom se zamyslet i nad tím, kým vlastně jsou.
  tvuj_zivot_v_komiksu_obalka
 5. Pavluse vyhrává dárkový balíček od Českého Ježíška – balíček obsahuje knihu a další užitečné vánoční drobnosti z Ježíškovy dílny.
  Navrh_OBALKY_2012
 6. JiPav vyhrává kónický hrnek VašeDěti.cz – vše s logem VD Už 10 let s vámi!
  hrnek
 7. mojedeti vyhrává LEGO DUPLO Policie – stavebnice pro děti od 2 do 5 let, 39 dílků, obsahuje 2 figurky.
  duplo_policie

Od koho výhry do VNS máme?

Abouthome.cz si klade za cíl inspirovat při dekoraci interiérů a být nápomocný při výběru hedvábných květinových dekorací, váz, lamp, rámečků na fotografie, atd.

e-color.cz, kde naleznete: fototapety Komar, Wizzard, tapety na zeď (vliesové, papírové, omyvatelné) Rasch, AS Creation. Dále si můžete vybrat nástěnné dekorace, dětské dekorace na stěnu, samolepicí fólie d-c-fix, bordury, interiérové barvy, značkové kusové koberce Esprit, Tom Tailor a jiné.

Společnost Goodyear Dunlop Tires Czech, která prostřednictvím projektu Goodyear Bezpečná školka již sedmým rokem podporuje používání reflexních vest v mateřských školách a pomocí dalších projektů se zabývá i dlouhodobou podporou bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu. Pro letošní podzim připravila společnost Goodyear kampaň na podporu zvýšení viditelnosti chodců prostřednictvím používání reflexních prvků.

Nakladatelství Portál, které dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává populárně psychologickou literaturu, příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod., rozhovory se zajímavými osobnostmi, knihy pro děti i publikace z oblasti psychologie, pedagogiky, sociální práce. Na svém kontě má i periodika Psychologie dnes, Rodina a škola aInformatorium 3 – 8. Pořádá rovněž odborné semináře pro pedagogy akreditované MŠMT.

Český Ježíšek, který již tradičně odpovídá dětem na jejich dopisy. Vloni jich zvládl zodpovědět téměř 40.000!

Obchod VašeDěti.cz, který jsme otevřeli v den 10. narozenin VD. Najdete v něm spoustu triček, hrnků a dalších předmětů s logem VašeDěti.cz.

LEGO® DUPLO® – stavbnice speciálně nvržené pro drobné dětské ruce, ale velkou představivost předškolních dětí ve věku 1,5-5 let.

 

abouthome_logoe-color

goodyear_logoportal

jezisek_logoVD_obchod

duplo

Všem výherkyním gratuluji!

Doufám, že jste si s námi narozeninové soutěžení užili, ať už jste mezi vylosovanými či nikoli 😉

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (13 vyjádření)

 • bokul

  Moc děkuji. Přiznám se, že mi to chvíli trvalo, než jsem zjistila, za jaké zásluhy nám kniha dorazila. Davídek ji dostane od Ježíška nebo k svátku a už se moc těším, jak se společně začteme. Gratuluji i ostatním oceněným!

 • Petra Vymětalová

  Ježečku, ono tam bylo hodně otázek (což zaručeně řadu soutěžících odradí) a navíc ne pro každého byly ceny atraktivní. I když musím teda napsat, že už je tu všechny mám a jsou ještě hezčí, než jsem čekala, rozplývala jsem se tu nad každým kouskem.

 • Ježeček

  Já taky gratuluji všem!!! A přeji, ať výhry potěší.
  Já teda nejvíc co jsem chtěla tak VD hrníček… A to mě teda překvapilo, jak nízký tip nakonec byl… *

 • Králíček4

  Někdo má štěstí v lásce,jiný ve hře,já když si vezmu,že mám teď v poslední době jen samou jobovku,které rozšiřila výpověď manžela z práce,tak mám aspoň něco co mě potěší 🙂

 • Petra Vymětalová

  Lien, taky jsem si říkala, že na Králíčka se to štěstí jenom směje.
  I když ono se zas tak není moc co divit, v některých soutěžích se do slosování dostala fakt jen hrstka soutěžících. Zrovna u té tapetky se losovalo z účastníků soutěže o Příspěvek měsíce 😉

 • Anonymní

  Blahpořeju všem a koukám, jaké má králíček ve všech losováních a vybíráních od redakce velké štěstí 😉 Lien

 • jardamalej
  jardamalej

  Gratulace všem výhercům a jak pravil pan Coubertin, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, ale vykládejte to olympionikovi, kterému o fous utekla medaile, žeáno?

 • gabulka73
  gabulka73

  Gratuluji výhercům

 • Pavluschka

  gratuluji!!!!!

 • Rezeda

  Taky se připojuji k poděkování a ke gratulacím všem ostatním. 🙂

 • fiserovam
  fiserovam

  Gratuluji

 • Kyller

  Gratuluji všem 😉

 • Králíček4

  moc děkuji a gratuluji ostatním 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist