Védéčkoviny 8/2013: S úsměvem do nového týdne!

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Další týden je za námi a tak se můžeme společně podívat, co je na VD nového a co se událo. A protože na to nechci být sama, přizvala jsem si na pomoc naše VD dětičky, symboly stránek, VD holku a kluka. Sledují chod stránek celý den a tak mají největší přehled!

Pokud kliknete do jednotlivého obrázku, zobrazí se vám konkrétní diskuze či článek.

A protože se nám do článku určitě nevešlo vše, je to nyní už na vás! Napište mi do komentářů, jaká diskuze či článek z minulého týdne vás zaujala! Jakou diskuzi jste sledovali od samého začátku? Dozvěděli jste se něco nového, nebo načerpali inspiraci?

Pojďme společně vybrat diskuzi týdne, která dostane pomyslný vítězný pohár.

Na co se můžeme těšit příští týden?

Myslím, že už pomaličku budeme vyhlížet radostnou zprávu od VD těhulky Mimkys, která čeká miminko každým dnem! Necháme se tedy překvapit!

Děkuji za toleranci při čtení mých prvních Védéčkovin! Kdo převezme štafetový kolík a ujme se dalšího dílu? Těším se zase za týden!

Napsal/a: Peťka

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (27 vyjádření)

 • Peťka

  Děkuji moc za názory a výběr diskuze, která vás v minulém týdnu nejvíc zaujala!
  Já bych třeba hlasovala pro zaměstnání žen po RD, nebo reformu školství. 🙂

  Peti, možná by bylo fajn, kdyby se dalo hlasovat za diskuzi týdne opravdu v rámci diskutárny, nebo klikem na nějaké + přímo v úvodu diskuze. Ale byl to jen nápad, o nic nejde. 🙂

 • Petra Vymětalová

  Lien, pojišťování je už z toho předchozího týdne. Možná by to příště chtělo nějaký seznam, co všechno v tom předchozím týdnu vyšlo – že by se to nahodilo spíš do diskutárny a do Védéčkovin se přidal odkaz na hlasovací diskuzi? …mně se ten nápad s diskuzí týdne moc líbí, myslím, že by to mohlo být zajímavé 😉

 • Lien

  Mně už splývá minulý a tento týden, takže já bych dala pojišťování.

 • Ivča a Domča

  Pravda, ta závěrečná pobídka/otázka mi taky unikla:-)
  Sledovala jsem asi nejvíc tu diskuzi o reformě školství, takže bych jí za sebe taky navrhovala vyhlásit za diskuzi týdne:-)

 • Petra Vymětalová

  Tak až po Peťčině upozornění mi došlo, že i já jsem v té euforii ze skvělého zpracování přehlédla závěrečnou výzvu ohledně diskuze týdne

  Takže jen zopakuju, co se Peťka ptala:
  Napište mi do komentářů, jaká diskuze či článek z minulého týdne vás zaujala! Jakou diskuzi jste sledovali od samého začátku? Dozvěděli jste se něco nového, nebo načerpali inspiraci?

  A rovnou za sebe odpovím: Kromě toho, co je uvedeno už v článku, jsem sledovala průběžně i Peťčinu diskuzi Byl by pro vás přijatelný rozvod z důvodu zisku příspěvků? (http://www.vasedeti.cz/diskuzni-forum/?wpforumaction=viewtopic&t=12878.0)
  Za diskuzi týdne bych označila nejspíš diskuzi Čeká nás reforma školství? (http://www.vasedeti.cz/diskuzni-forum/?wpforumaction=viewtopic&&t=12876.0)

 • zikminka

  tak to je boží!!!! 🙂

 • Ivča a Domča

  Peťko, moc hezké, fakt originální! Dobrý nápad a obrázky od dcery skvělé!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist