Védéčkoviny 32/2014

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Zdravím všechny v již druhé polovině prázdnin. Taky vám to tak utíká? Já už pomalu kupuji školní věci. A co vy? Říkáte, že je ještě čas? Kéž by, ale vy si teď rozhodně udělejte čas na dnešní védečkoviny.

Minulý týden vás védéčkovinami v  provedla Bamiska.  A protože prázdniny ještě nekončí, knižní inspiraci můžete čerpat od Ivety, která vám představila letní novinky.

proroctvi_perexJak zabavit děti během celého roku zjistíte v knížce Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je vždycky prima. Nápady hravě využijete také s dětmi doma.

Velmi návykové čtení je první díl knihy Proroctví, a pokud máte rádi mýty s legendy, rozhodně si jí nenechte ujít.

Zaujala vás kniha Téměř ctihodná ligy pirátů, která právě vyšla? Pak si také přečtěte rozhovor s autorkou této knihy a také s dětskou čtenářkou Morgen, která je z knížky opravdu nadšená.

Králíček4 zve na výlet do leteckého muzea. Pokud to nemáte daleko, určitě se tam jeďte podívat. Po stopách českých králů se vydala Ivča a Domča. Tak co, na který výlet se vydáte, oba totiž vypadají moc zajímavě.

Muzeum letecké a pozemní techniky 1srbsko6

Budou na středních školách jednotné přijímací zkoušky? A jak se na tuto problematiku díváte vy?

Co pěkného si můžete vyrobit?

Se mnou, nebo spíše s mou dcerou, jednu hezkou korálkovou čelenku. S Bamiskou zase krásnou sbírku motýlů.

čelenka 7Sbirka motylu_8

Jak se tak zdá, i plkárna má prázdniny. Bylo založeno jenom 5 nových diskuzí. Které to byly? Pojďte se podívat.

Mě zajímá, jestli pouštíte děti samotné na bazén a pokud ano, v kolika letech? A také volám S.O.S, kvůli šicímu stroji. Problém zatím nevyřešen, takže pokud máte radu, sem s ní. Jak se zdá, ani servisák si neví rady, protože už ho má tři dny a stále se neozývá. Dekorace, nejlépe ty samolepící, do dětského pokojíčku řeší Bendovkaa, tak určitě pište, jak jste s nimi sami spokojeni, nebo nespokojeni. Co s umrčaným dědečkem a který poplatek vám připadá absurdní, můžete napsat Veam a Janca.mas.

Zapojit se  ještě stále můžete také do knižních aukcí a také nezapomeňte na aktuální soutěže.

Dnešní védečkoviny jsou opravdu krátké, ale určitě to je tím, že si všichni užíváte prázdnin, dětí a krásného počasí. U nás sice právě teď, když píšu tyhle védéčkoviny, strašně prší a hřmí, ale ještě dopoledne svítilo sluníčko.

Pamatujete si, co se psalo na konci dopisů? Piš, piš, nebo tě sní myš. Takže pište, jak se máte, podělte se o starosti i radosti. VD je tady pro všechny. 🙂 Přeji krásný den všem.

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • Danasi, taky nějak nestíhám 🙂

 • danasi

  Taky pomalu kupuji, aby toho pak nebylo v září moc. Jinak díky za provedení. Já nakukuji opravdu sporadicky.

 • Kyller

  nuninko, zatím jo. Uvidíme, co bude říkat, až tam bude třeba týden 🙂

 • Kyller a už se do školy těší?

 • Kyller

  My už taky pořizujeme věci do školy. 😉 Máme budoucího prvňáčka a školní potřeby už máme všechny, boty apod. koupíme až těsně před školou, strašně roste. 😉 Jinak díky za shrnutí, některé diskuze jsem přehlédla. 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist