Védéčkoviny 30/2014: Letecký pozdrav

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Je tu další pondělí a s ním máte tady i mě a další védéčkoviny, které vás provedou děním uplynulého týdne. Protože prázdniny jsou dobou výletů, jistě nikoho nepohorší, že i já týden vezmu letecky. Nevím jestli mi myšlenky nezalétnou někam jinam. Sedím u pc, koukáme na Lotranda a já se pouštím do psaní článku. K mé velké nelibosti manžel si nejen zpívá každou písničku, ale zná i každou druhou větu, takže si tu povídá a sám sobě se směje…

První průlet bude články…

tyrannosaurus-rex-1289232-mMinulé ponděl,í stejně jako toto, vyšly védéčkoviny. Kdo přemýšlí, kam na výlet, projděte články a třeba nějaký tip najdete. Za dinosaury se můžete vydat hned dvakrát. Můžete si zasoutěžit o rodinné vstupenky do kteréhokoliv DinoParku. Myslím, že bude velmi vysoká účast. Druhou možností je vydat se za dinosaury za naše hranice do Německa, kde najdete i jiné vyžití. Za zvířátky, které jsou víc než živá se můžete pustit na Farmu Hucul Janova Hora.

 

tigre-1430844-mPokud budete chtít, můžete si zasoutěžit o pobyt na pohádkovém zámku Berchtold. Pokud vám nevyjde štěstí, určitě můžete vyrazit na výlet. Vaše toulky vás mohou zavést také do Prahy. Kam ještě s těmi dětmi vyrazit? Pražská ZOO a zámek v Tróji je sázkou na jistotu. Co takhle na Karlštejn? Nebo raději k Bubovickým vodopádům

 

thats-cool-1289650-mDalším tipem pro příjemný výlet může být třeba i návštěva kina, kdy na plátně ožívá dobrodružství letadélka Práška. Po výletech nám vyhládlo a díky cestování se můžete pustit do teplých večeří a určitě byste neměli zapomínat na pitný režim, víte o něm vše? Chcete být krásná 😀 ? Můžete se těšit na 18. kosmetický veletrh World of Beauty. Pokud tam vaše kroky budou chtít směřovat, můžete v soutěži polechtat štěstí a zasoutěžit si o vstupenky a kosmetický balíček.

šikovné ruce  - tvoření 008No a pokud máte odvýletováno, nacpaný pupek a přijmuté dostatečné množství tekutiny, můžete se pustit do tvoření a s nuninkou si pohrát s prstovým tvořením, se mnou se můžete pustit do stavění lega podle vzoru.

Kyselina listová v těhotenství podpoří správný růst vašeho miminka, užívejte krásné období, které tak rychle utíká. Na svět přijde malý človíček a čeká vás jeho výchova a víte, že jde vychovávat i Nevýchovou?
Než se nadějete, vaše dítko chodí do školky, první období, kdy je bez vás. Vytvořte vašemu dítku knížku plnou vzpomínek díky fotodeníčku od školky do školy.

Druhý průlet bude diskutárnou…

vegetables-3-1259951-mNuninka řešila, jak dlouho vozit dítko v kočárku, kdy je to pro vás už „přes čáru“? Co si myslíte o nahrávání hovorů a jestli někdo nepotřebuje koupit pár věcí na miminko (nejedná se o oblečení). Také si při hraní malý způsobil úraz na trampolíně a tak zjišťovala, jestli máte zkušenosti a víte, co dělat při úrazu zubů. Ludlinku zajímalo, jestli byste jeli na stejné místo na dovolenou, nebo jestli místa raději střídáte a rádi poznáváte nová místa. Makinea zjišťuje kdy podat kinedryl, čeká je dlouhá cesta na dovolenou. Další diskuze Ivči a Domči se také týkala léků, hlavně toho jestli byste si pro léky šli na poštu, jestli byste k tomu měli důvěru. Lien zjišťovala, čím plníte papriky a hledala sos s pc a tiskárnou.

Kdo vydržel mé pilotování až sem, hurá, odpoutejte své pásy a pusťte se zase do svého prázdninového „žití“. Prožívejte každou chvilku tak rychle to utíká polovina je za námi… Přeji všem krásný a pohodový týden ať už na dovolené či v práci…

ship-on-sunset-1445852-m

Napsal/a: Bamiska

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist