Védéčkoviny 1/2015: Jaký bude rok 2015 (nejen) na VD?

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Vítejte v novém roce a přijměte pozvání k prvním Védéčkovinám, které budou spíš plánovací než vzpomínací, jak bylo zatím zvykem.

Pokud očekáváte přehled nově založených diskuzí a čerstvě publikovaných článků, mrkněte do archivu článků a přehledu nových diskuzí.

Jste-li zvědaví, co se na vás na VD v roce 2015 chystá, čtěte dál…

(Staro)nové projekty

V loňském roce se rozběhl nový projekt Předškolákem s VD, úspěšně pokračuje i Školákem s VD. Už před Vánocemi jste se mohli dočíst o plánovaném oživení projektu Těhotná s VD. A aby to bylo kompletní a obsáhli jsme všechny dětské věkové kategorie, připravujeme ještě čtvrtý speciál, který by se měl rozběhnout nejspíš v druhé polovině ledna. Název je zatím pracovní, takže neprozradím a radši se nechám inspirovat i vašimi návrhy – napadá vás něco krátkého, trefného a dobře zapamatovatelného pro projekt o miminkách a batolatech? 😉

handsTéma měsíce

Další novinkou, která by nás měla provést celým rokem 2015 je téma měsíce. Možná jste si už všimli, že to lednové máme od dnešní půlnoci již vyhlášené. Info o aktuálním tématu měsíce bude uvedeno pod hlavičkou stránek v barevném proužku, vždy s odkazem přímo na stránku, která je tématu měsíce věnovaná.

Na této stránce najdete vše, co bude k tématu měsíce postupně zveřejňováno. Co všechno bude k tématu měsíce (dále TM) připraveno, bude záležet hlavně na tématu, ale také na vás. Na stránce TM jsou otevřené komentáře, kde jsou všechny postřehy a náměty k tématu víc než vítané.

A protože s tímto formátem právě začínáme, vybrala jsem jako téma na leden Začátky a poprvé. Na co všechno se spolu podíváme je zatím tak trochu ve hvězdách.  Zatím si můžete spolu s námi v diskuzi Jaký bude rok 2015 s vašimi dětmi? naplánovat ten nejbáječnější rok, na který budete vy i se svými dětmi dlouho s láskou vzpomínat…

Příspěvek měsíce

V souvislosti s TM jsem se rozhodla obnovit soutěž o Příspěvek měsíce. Pište a posílejte nám do redakce své příspěvky nejen na téma měsíce, ale i na jakákoli další témata související s dětmi, miminky i rostoucími bříšky. Podmínkou je zaslání příspěvku v rozsahu alespoň 250 slov na redakční email (redakce@vasedeti.cz) s uvedením své přezdívky a hesla Příspěvek měsíce.

Když přidáte i nějaké vlastní ilustrační foto, určitě si u nás šplhnete 😉

Těším se na vaše povídání, příběhy i zamyšlení, místa je to dost 😉

2015 = rok s vámi o vás

Moc bych si přála, aby byl rok 2015 na VD hlavně o vás, vašich dětech, společných zážitcích a spoustě povídání o všem, co s dětmi souvisí.

Jestli vás během čtení prvních letošních Védéčkovin napadlo, o čem byste nám mohli napsat právě vy, dejte si to jako novoroční úkol a napište to. A pokud se necítíte rovnou na celý článek, nahoďte vé postřehy třeba do Tam-tamu. Netroufáte-li si ještě být takhle na očích, mohl by pro začátek být tak akorát komentář k těmto Védéčkovinám 😉 Hlavně si to nenechávejte pro sebe 😉 …byla by to jistě škoda.

A úplně na závěr bych vám všem, kdo jste dočetli až sem, chtěla popřát:

Šťastný a pohodový Nový rok a v roce 2015 pevné zdraví a spoustu elánu do společného povídání!

1095865_happy_time_1

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • pivatko

    jsem s vámi krátce,ale je tu strašně fajn,těším se na všechny projekty a diskuze a články…

  • meggi41

    Hezke a napodobne 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist