VašeDěti.cz – Už 10 let s vámi!

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Tak a dlouho avizované 10. VD narozeniny jsou tady, sedím nad polotovarem výročního článku a nevím, co psát…

Mám pocit, že už musíte být „přenarozeninovaní“ a na další nostalgické výlevy nejspíš už ani nejste zvědaví. Přesto mi od rána naskakuje vzpomínka, jak to před těmi 10 lety na úplném začátku bylo…

Byla sobota večer, manžel zrovna pořádal svůj dnes už tradiční volejbalový turnaj a nejspíš v té chvíli vyhlašoval výsledky, v postýlce spalo desetiměsíční mimčo a já seděla u počítače ve starém bytě a registrovala VD do různých katalogů a dolaďovala jejich podobu podle tipů, které jsem různě po netu našla. Ani ve snu by mě tenkrát nenapadlo, že ten koníček přeroste do stálé práce a vlastně se stane i mým třetím dítětem.

No a jak to šlo dál a jak to tady vypadalo, si už můžete přečíst v sérii článků VD retro, kterou pečlivě připravuje Iveta.

Co všechno tu v rámci mého narozeninového šílenství probíhá, najdete na narozeninové stránce, takže se nebudu opakovat 😉 a radši rovnou přejdu k tomu nejdůležitějšímu:

dekuju

Děkuju vám všem!

A když píšu všem, mám na mysli opravdu všechny, ať už jste s VD z těch pro mě pořád trochu neuvěřitelných 10 let strávili jen pár dní, nebo celé roky, ať už se na chodu stránek aktivně podílíte, nebo nás chodíte „jen“ občas číst, nebo si přijdete jen zasoutěžit.

Vám všem patří dík za to, že tu s námi VD pořád ještě jsou.

Jedno velké DÍKY navíc bych ráda poslala všem redaktorkám (současným i minulým) a dalším aktivním spolupracovníkům, bez kterých by tu nemohlo být všechno to, co vás sem opakovaně přivádí. Záměrně nechci jmenovat, abych náhodou někoho z toho ohromného množství ochotných a šikovných osob omylem nevynechala. Bylo a je mi pořád potěšením s vámi všemi spolupracovat.

Stejně tak si vážím i všech, kdo se kdy odhodlali zveřejnit své příběhy a názory ve vlastních článcích. Cením si i každé nové diskuze a smysluplného komentáře.

A ještě si dovolím i soukromé poděkování celé své rodině za jejich báječnou podporu a neskonalou trpělivost s občas lehce nerudnou  a často dost zaneprázdněnou matkou, která věčně odbíhá k tomuto svému třetímu dítěti.

Prostě díky, díky, díky všem za to, že jsme tu spolu už 10 let.

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (11 vyjádření)

 • zikminka

  opožděně, ale přeci krísné narozeniny!!! :-*

 • Šárka

  Krásné narozeniny, milé VD 🙂

 • mura

  Je to již 10 let,
  co jsi stránky -Vaše děti- přivedla na tenhle svět.
  Chci Ti srdečně blahopřát
  a gratulaci Ti ze srdce poslat.

 • jardamalej
  jardamalej

  K PC jsem se dostal „až na stará kolena“, ,mnohdy ještě s jeho ovládáním zápasím. Lituji, že jsem se na zajímavé stránky VD dostal teprve nedávno a o hodně jsem přišel. Při dohledávání soutěžních políček jsem mnohé pročetl a slibuji si, že se k některým starším – i těch deset let starých příspěvků- vrátím. Všem, kdož mají oprávněný důvod k oslavě výročí děkuji a pochopitelně gratuluji! Jarda

 • Marinada

  Gratuluji k 10.výročí a děkuji za krásné stránky.

 • Petra Vymětalová

  Jé, tak to posílám velkou gratulaci Amálce!
  …a vlastně všem spoluoslavencům 😉

 • TAk ještě jednou vše nejlepší. Uvědomila jsem si, že dnes slaví narozeniny i naše Amálka 🙂
  I já děkuji a nejen Petře, ale i těm, co pomáhají, přispívají…
  Určitě jsem zde za ty roky našla spoustu inspirace k zamyšlení i prostor jen tak si popovídat o obyčejných věcech. 🙂
  Pořád moc hezké a pohodové stránky.

 • holcice

  velká gratulace

 • Kyller

  Gratuluji ke krásným narozeninám. 🙂 A děkujeme nejen tobě, ale celé tvé rodince, že ti umožnila a umožňuje pečovat o toto tvé třetí dítko. 🙂

 • danasi

  Děkujeme hlavně my tobě, protože bez tebe by to třetí dítko nebylo. A pak bychom tu nebyli ani my, a nemohli se již 10 let radovat z tvého skvělého nápadu, který měl být původně tím koníčkem a přerostl v pořádného valacha.

  VELKÉ DÍKY A GARTULACE

 • anabell

  GRATULUJI ke krásnému výročí 🙂 a ke skvělé rodině

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist