V lednu nezapomeňte popřát…

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Jak narůstá počet registrovaných návštěvníků, plní se i stránka s oslavenci daného dne a ve spoustě neznámých přezdívek se ztrácí jména těch, kterým byste možná rádi popřáli k narozeninám. Napadlo mě tedy vybrat ze stovek lednových oslavenců ty, které byste mohli aspoň trošku znát…

Kdo všechno slaví?

Téměř 750 registrovaných návštěvníků má na svých účtech uvedeno, že se narodili v lednu. Z nich jsem vybrala ty, kteří od loňského září o sobě dali aspoň jednou vědět (komentářem u článku či příspěvkem v diskuzi) a seznam se mi tak zúžil na 13 oslavenců.

Z toho jsme už troje narozeniny propásli, protože jsem nestihla dát článek dokupy včas, takže dodatečně a s omluvou posílám přání všeho nej prvním VD oslavencům roku 2013 yuye, MANKAŠ a Adrieně, které už letos narozeniny měly.

Gratulace samozřejmě patří i všem ostatním – dnešní oslavenkyni Janyse i těm, kteří teprve slavit budou:

Marrťas, bajam1, mulzik, zikminka, erča, marika81, bamiska, Padmé aPavca31.

Chcete-li se přidat se svým přáním, stačí kliknout na výše uvedené přezdívky a do OV napsat svoji gratulaci.

Záměrně neuvádím přesné datum narozenin, protože si nejsem jistá, že by o to všichni uvedení stáli. Máte-li je mezi přáteli, zjistíte, kdy slaví, na stránce s jejich profilem. Jinak můžete bedlivě sledovat, kdy se mezi oslavenci objeví, nebo je o přátelství požádat. A myslím, že se nebudou zlobit ani když jim gratulaci pošlete kdykoli v průběhu celého měsíce, přáníčko jistě potěší i bez dokonalého načasování.

Narozeniny Vašich dětí

A protože slavit bude i spousta dětí, mám tu ještě jeden seznam (vybírala jsem podobným způsobem – podle aktivity rodičů).

Oslavenci, kteří už dostanou toto přání opožděně, jsou Tomáš od zirafky011, Kristýnka od Jovanky a Natálka od mariky81.

S předstihem stíhám tímto způsobem popřát hodně zdraví, spoustu pohody a kupu kamarádů Magdalénce od MANKAš, Dominikovi od jarkyn, Adélce od danasi, Pavlínce od Kukačky, Martinovi od Marrťas, Míšovi od semelky, Matyáškovi od slavusky, Tomáškovi od tečky a Michalovi od Matušenky.

Kliknutím na uvedené odkazy se dostanete na profilové stránky maminek, kde se dozvíte, kdy přesně a kolikáté narozeniny jejich děti slaví. Najdete tu i odkaz k zaslání OV s gratulací.

Vyhlížíme miminko!

Když se mrknete na přehled těch, kdo těhotní s námi, zjistíte, že na 22. ledna se předběžně ohlásilo miminko od danasi 😉

Pokud navíc sledujete seriál Těhotná s VD, víte, že už brzy můžeme očekávat další dva mrňousky – Hanzlici „mají“ termín 2.2. a zikminka se v posledním článku také zmiňovala, že mimi nejspíš přijde trošku dřív…

Vzpomente si ještě na tyto oslavence?

Než seznam lednových oslavenců uzavřu, nedá mi to, abych nevzpomněla na ty, kteří už teď na VD k vidění nejsou, ale kdysi tvořili stálé osazenstvo těchto stránek:

amelka, andreahla, Gyw, Jitka67, kristýna, louče, Lžičenka, matulienka, Xixao, Želvíček a Žlababa.

Vzpomente-li si na některé z nich, zkuste jim popřát přes OV, třeba je to přiměje aspoň nakouknout…

Všem VD návštěvníkům, kteří v lednu slaví své narozeniny (ať už ty svoje nebo svých dětí), přeji jménem celé redakce hlavně pevné zdraví, pohodu, spoustu radostí i kapičku štěstí.

 

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (22 vyjádření)

  • Já prošvihla úplně všechno :-(.

    S pokáním a špatným svědomým všem dodatečně přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a vše nej…Plno splněných přání a snad Vám z oslav nebylo zle :-).
    Slibuju,že příští rok se snad polepším…

  • Petra Vymětalová

    jani, tak to mě mrzí, že jsme tvoje narozky prošvihli. Ale přijde mi divné, že bych tě přeskočila – nepřidávala jsi tam to info o svých narozeninách až někdy v průběhu ledna?
    Michalku do únorového článku doplním, ty si ji můžeš přidat tady: http://www.vasedeti.cz/deti/ …kdybys měla problém, tak se ozvi (metřík můžeš nechat prázdný, kdyby se ti ho nechtělo tvořit)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist