U nás můžete i nakoupit

Rubrika: Co, kde a jak na VD

pismenkaMáme pro vás další novinku, o které jste už mohli číst v posledním emailu s VD novinkami. Pokud náš newsletter neodebíráte, možná jste si už všimli nového odkazu v horní liště pod logem stránek.
Od tohoto týdne je součástí těchto stránek také eshop!


Na adrese obchod.vasedeti.cz najdete internetový obchod s širokou nabídkou potřeb pro děti a jejich maminky za velmi příznivé ceny. Jeho provoz zajišťuje www.detskyraj.cz, s.r.o.

Pořídit tu můžete výbavičku pro svoje miminko, najdete tu jak kočárky. autosedačky, postýlky a jídelní židličky, tak i kojenecký textil, lahvičky, dudlíky, baby monitory apod. Jedno z oddělení eshopu je věnováno také maminkám včetně těch nastávajících.

Součástí eshopu je také půjčovna, v níž najdete vozíky za kolo, dětská nosítka a krosny. Půjčit si můžete také kojeneckou váhu.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Péče o první dětské zoubky

„Mléčné zuby stejně vypadají a narostou nové.“ Je to pravda, ale i přesto je potřeba se o už od

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Matildo to nevím, já to taky neznám, ale zaujalo mě to. Ale myslím, že ne.

  • Matilda

    Taky jsem nakoukla, perfektní sortiment, moc pěkný i nápad na dárkové poukázky, jen jsem nezkoumala, jestli tyto platí i pro formu e-shopu nebo jen pro osobní odběr.
    Nuninko, koukla jsem na ZIPBIN, protože to teda vůbec neznám, ale líbí se mi to moc a cenově je to přijatelné, ale jak je to potom s nějakými doplňky, to se dá do toho dokupovat jako do jiných sestav (třeba Littlest pet shop)?

  • To je super nápad 🙂 Už jsem nakoukla a líbí se mi ZIPBIN
    Máte to někdo? Jak se to dětem líbí?

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist