Těhotná s VD – poděkování za balíčky od sponzora

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Moje cesta k miminku

Na začátku března představila redakce serveru VašeDěti.cz ve spolupráci s internetovým obchodem Benito.cz nový projekt   – Těhotná s VD.

Přihlásilo se nám hned několik zájemkyň. Redakce nakonec vybrala 3 těhulky a jednu zatím čekatelku.


A tak se můžete pravidelně každé úterý a pátek setkávat s příběhy Emmili, Vierky, Vilicka a Veroniky. Maminky nám odtajňují a přibližují svůj průběh těhotenství, co prožívají, čeho se obávají a z čeho se radují. Vierka nám ve svém příběhu popsala své strasti, které ji a jejího manžela zatím při cestě za miminkem potkaly, ale věřím, že i tady se brzy dočkáme  radostné zprávy!

Partnerem tohoto projektu je obchůdek Benito.cz, který připravil pro všechny zúčastněné hodnotné dárečky.

A protože první balíčky od sponzora potěšily všechny pisatelky, ráda bych uveřejnila jejich vzkazy a připojila fotografie balíčků.

Emmili:

Čekání na balíček od sponzora portálu Vasedeti.cz a netrpělivost byly opravdu neskutečné. Zvláště při zjištění, že ostatním maminkám už přišel. Ale vyplatilo se to a rozbalovala jsem ho s takovou chutí, že to snad nebylo ani možné. „Jéééééé“ při pohledu na prťavoučké tepláčky. Opravdu krásné zboží a už jsem si něco vybrala ke koupi. Díky, opravdu díky.

Vierka:

Musím povedať, že ma balíček veľmi potešil. Aj keď ešte detičky nemám, ani nečakám… Bodíky: MY DADDY IS SUPER! tak to ma rozosmialo… najvačšiu radosť mal samozrejme nádejný-budúci otecko…

Vilicek:
Moc děkuji společnosti Benito. Při druhém těhotenství se ty nákupy a přípravy u nás tolik neprožívají. Je to škoda, ani si plně neuvědomujeme příchod nového člena rodiny. Balíček mi tuto skutečnost připomněl a vehnal slzy do očí. Plna dojetí jsem prohlížela jednotlivé kousky a opravdu jsem velmi nadšená. Děkuji moc.

Veronika:

Strašně moc Vám děkujeme za balíček. Věcičky jsou krásné. Vůbec jsem nečekala, že toho bude tolik. Je to příjemné vědět, že máme pro ten náš poklad krásné a hlavně kvalitní věci. Jsme strašně moc spokojeni. Ještě jednou moc děkujeme.

I my moc děkujeme obchůdku Benito.cz za spolupráci a těšíme se na další články v rámci projektu Těhotná s VD.

Napsal/a: Petra Hottmarová

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist