Prázdniny se blíží – máme pro vás nový speciál!

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Ať už máte letošní dovolenou dávno naplánovanou, nebo teprve přemýšlíte kam vyrazit, nepřehlédněte nový speciál Rodinná dovolená, který jsme pro vás připravili.


Až do konce příštího týdne jsou pro vás na každý den připraveny články s užitečnými radami a tipy na dovolenou. Poradíme vám, jak zabavit děti při dlouhých cestách i nepříznivém počasí, co nezapomenout přibalit, jak zvládnout stravování. Chybět samozřejmě nebudou ani tipy na výlety, kterých na VD už máme pěknou zásobu. Většina z nich je v tuto chvíli již do speciálu Rodinná dovolená zařazena, další se tam octnou každým dnem.

Jako obvykle jsem do speciálu už předem zařadila již dříve vydané články k tématu, takže se do čtení můžete pustit hned. Právě teď speciál Rodinná dovolená čítá 114 článků, další budou denně přibývat. A to nejen díky tomu, co jsme pro vás připravili v redakci, ale i díky vám – stačí se zapojit do Cestovní pisatelské soutěže se svými zážitky z cestování s dětmi. Už se na Vaše články všichni moc těšíme. Stejně tak budeme vyhlížet i fotografie zaslané do cestovatelské fotosoutěže, o které se dozvíte více ještě během dneška.

Doufám, že náš dovolenkový speciál bude pro vás přínosem.
Přeji příjemné počteníčko a šťastnou cestu 🙂

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist