Poraďte (se) s dárky

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Katalog dárků tu máme už od roku 2011, bylo tedy na čase dotáhnout původní myšlenku do konce, aby byl skutečným zdrojem inspirace při výběru dárků. Technická stránka věci je hotová, teď už zbývá jen doplňovat a doplňovat nové tipy. Přidáte se?

Doposud byl katalog dárků převážně propagačním nástrojem. U toho sice zčásti zůstaneme, zároveň bych ale byla ráda, kdyby se ho podařilo naplnit tak, aby byl i skutečným pomocníkem tápajícím dárcům.

Jak katalog dárků funguje

Katalog dárků je rozdělený do 6 kategorií podle věku dětí – miminka (0-1 rok), batolata (1-3 roky), předškoláci (3-6 let), školáci (6-12 let), teenageři (13 a více) a dospěláci. Vybrané tipy na dárky najdete hned na úvodní stránce katalogu pod výpisem kategorií.

V jednotlivých kategoriích se pak zobrazují nejdříve komerční tipy na dárky, u nichž se přes tlačítko „více“ dostanete přímo do eshopu, kde je jednak podrobnější popis, jednak možnost rovnou dárek koupit. Dále v kategoriích najdete tipy z Heuréky, které nevedou už do konkrétních obchodů, ale na stránky srovnávače, kde jsou také podrobné informace a navíc užitečný přehled cen ve stovkách eshopů.

Pak by měly následovat další tipy pro inspiraci při výběru dárků od vás 😉

Jak přidat svůj tip na dárek

Abyste mohli přidat svůj tip (a klidně i několik tipů najednou), stačí kliknout na tlačítko „+ PŘIDAT tip na DÁREK“ hned na úvodní straně katalogu dárků, nebo na podobný odkaz v menu v jednotlivých kategoriích katalogu. Zobrazí se vám jednoduchý formulář, do kterého vyplníte:

odkaz na váš tip – prostě ho najedete v jakémkoli eshopu nebo srovnávači zboží, jde o to, abych věděla, co konkrétně máte na mysli,

stručné info – do pole poznámka prosím uvádějte, pro jakou věkovou kategorii se dárek hodí, můžete samozřejmě přidat i jakékoli osobní postřehy.

Pokud nebudete při vkládání tipu na dárek přihlášení, bude po vás formulář ještě chtít:

email – to abych vás mohla kontaktovat v případě nějakých nejasností,

potvrdit, že nejste robot 🙂 – prostě jen smažete obsah pole Antispam.

To je celé – stačí odeslat 😉 Já už si pak s vaším tipem nějak poradím a vložím ho do příslušné kategorie.

Takto vložené tipy budou většinou vloženy bez odkazu, jen jako malý obrázek se stručným textem. Případně pokud budou na prodej v některém z partnerských eshopů, mohou být zařazeny mezi komerční tipy i s odkazem na partnerský eshop.

Co když chci tip s odkazem na svůj eshop?

I tato varianta je možná. Jedná se o jednu z forem placené prezentace na VD. Stačí uvést požadavek na zachování odkazu do pole poznámka ve vkládacím formuláři. Před zveřejněním vás pak budu kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

Zde bych ráda uvedla, že aktivní členové KLUBka mají automaticky slevu 25% na všechny reklamní formáty, tedy i na své tipy na dárky, pro neaktivní členy KLUBka je sleva 5%.

Pro jistotu ještě dodávám, že vkládání tipů na dárky je jinak zcela zdarma, žádné poplatky vám rozhodně nehrozí. Placená je pouze vyžádaná propagace s odkazem do konkrétního eshopu.

Máte nějaký zajímavý tip na dárek?

Určitě neváhejte a přidejte ho hned teď (ať můžeme rychle vychytat i případné šotky ;-)).

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist