Pojďte si povídat… v dubnu 2011

Rubrika: Co, kde a jak na VD

friendsMáme tu první celý dubnový týden a tedy i nejvyšší čas oznámit, o čem si s námi můžete tento měsíc soutěžně popovídat. Drobné odměny můžete získat i za pouhou účast v diskuzi na dané téma. Budeme se také těšit na další zajímavé články, jejichž autoři budou mít samozřejmě šance na výhru o něco vyšší.


Počínaje dneškem budou pravidla trošku upravená. V následujícím měsíci budeme ještě společně hledat autora článku, který dostane odměnu navíc, podrobnosti najdete v dalším příspěvku, který připravím během dnešního dopoledne – začneme totiž už s březnovými články.

Na každý týden je vyhlášeno jedno téma, ke kterému jeho moderátorka založí během pondělka diskuzi v diskutárně. Všichni, kteří mají chuť na dané téma připsat své postřehy, zkušenosti a názory, jsou srdečně vítáni. Budete-li toho mít k napsání víc, můžete vždy do pátku příslušného týdne poslat svůj příspěvek jako článek – nejlépe prostřednictvím našeho VD webového formuláře (pozor! nezapomeňte se přihlásit!). Článek by měl mít alespoň 250 slov.

Ke každému z vyhlášených témat bude také přidělena jedna cena pro autora článku nebo účastníka diskuze. Výherce začátkem následujícího týdne vybere moderátorka daného tématu dle svého vlastního uvážení. Bude-li mít s rozhodováním o výherci problém, může ho vylosovat 🙂

Jednou za čas (většinou koncem nebo začátkem měsíce) vychází vždy článek, ve kterém jsou zveřejněna povídací témata na nejbližší týdny, abyste se případně mohli pustit do psaní s předstihem.

Témata na duben 2011

4.-10.4. Soutěžíme – Kdo nehraje, nevyhraje – moderátorkou je pvosa, vyhrát můžete přívěšek s perličkou, který si můžete zavěsit na náramek, řetízek apod. Jako cenu do soutěže ho věnovala pvosa.
11.-17.4. (Ne)lehké začátky s kojením – moderátorkou je bokul, vyhrát můžete leporelo Máme doma kukačku
18.-24.4. Velikonoce, tradice, zvyky – moderátorkou je nuninka, vyhrát můžete MAXI omalovánky
25.4.-1.5. V nemocnici s dětmi – moderátorkou je suodal, vyhrát můžete terč na suchý zip
perlickamáme doma kukačkuomalovankyterc

Cena pro autora měsíce

Začátkem května společnými silami vybereme jednoho autora článků na uvedená týdenní témata. Ten vyhraje stavebnici Robot Invicibility 9805. Jeden z jeho příznivců získá leporelo Číslice.
robotcislice

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist