Kdo je nový v KLUBku? … říjen 2014

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Pro samé narozeninové přípravy jsem se málem nedostala k říjnovým nováčkům. Nakonec to vyšlo a ráda bych vám aspoň pár z nich představila.

K členství v KLUBku se v říjnu propsalo 21 registrovaných návštěvníků. Čtyři z nich to zvládli do měsíce od registrace.
Všechny jsem oslovila s prosbou o stručné info o sobě pro tento článek. Zde jsou tedy ti, kteří mé přání vyslyšeli 😉

Noví nováčci

Česrtvě zaregistrovaných nováčků do KLUBka moc nepřišlo a té hrstce se evidentně do představování moc nechtělo. Takže vá mohu nabídnout jen velmi stručné info od gabulky73:

gabulka73
Jsem maminkou dvojčat raubířů a do VD mě přivedla tuším fotosoutěž:)

Kromě gabulky získaly členství v KLUBku do půl roku od registrace také svatka3000, atevk, Skopalka, mafara a Nurita. Všechny tu srdečně vítám a doufám, že se o nich dozvíme něco víc časem z jejich příspěvků 😉

Staronoví nováčci

Stejně jako v předchozích měsících se do KLUBka dostala i řada uživatelů registrovaných už před lety. Přečtěte si, co všechno na sebe prozradili:

Anabell
Ahoj jsem mezi vámi ráda, vždycky tady najdu dobrou radu a milé rozptýlení. Před časem jsem jen tak brouzdala po netu a tady se mi líbí nejvíc. Mám malou dceru a syna a rádi bychom s manželem ještě jedno dítě. Jak to ještě bude nevím, muž je z dvojčat a jestli to bude dědičné, máme se nač těšit 🙂
ANDYKACKA
Tak jmenují se Andrea a jsem maminka na mateřské dovolené. Mám doma 8měsíční dcerku a jsem ráda za každou chvilku s ní a rodinou.Moc ráda dělám z papíru košíčky. A na stránky vasedeti mě přivedly soutěže a pak jsem našla i v diskuzi zajímavé články a strašně moc ráda se vracím na vaše stránky. A ne jen kvůli soutěžím ale i kvůli informací a kouknout na nějaké novinky.
Dobroslava
Na VD mě přivedly původně soutěže. Ráda soutěžím na internetu (a občas něco vyhraju). Potom jsem začala číst články a komentáře. Teď mám malou vnučku a ráda si čtu příběhy o dětech nebo vnoučatech podobného věku.
Ráda čtu, poslouchám hudbu, velice různou, chodím do divadla, na koncerty, na výstavy, hodně času trávím na počítači (asi víc, než bych měla). Luštím křížovky a sudoku, abych na stará kolena neblbla (to je slovo, co?). Hlídám vnučku, učím ji ty různé hříčky, říkám jí říkadla a zpívám ukolébavky. Učím se francouzsky a opakuji angličtinu, v létě hodně plavu a když to jde, jezdím na kole. Jsem nadšená vodačka, ale s tím jsem asi ze zdravotních důvodů skončila – ale duší budu vodák vždycky – jednou vodák, vždycky vodák. Teď zase pracuji na plný úvazek, takže je míň času, ale čas je relativní, pokud člověk nemá malé děti nebo dvě zaměstnání, popř. v péči staré rodiče, na své záliby se čas dá najít vždycky. „Nemám čas“ je většinou výmluva, správnější je: „Mně se nechce“.
Fillynka
Ahoj, jmenuji se Jiřina, na tyto stránky chodím už nějaký ten pátek a dovedly mě sem soutěže. Děti zatím nemám, ale do budoucna určitě chci a tak doufám, že tu najdu do budoucna nejen soutěže, ale i různé rady, pokec a zábavu!
Kistka
Ahoj Petro, překvapila jsi mě, vůbec nevím, co o sobě napsat. Jsem obyčejná starší paní, babička 3 vnoučátek, ráda čtu, soutěžím, mám ráda práci na zahrádce, ráda chodím do lesa a na stránky jsem původně zabrousila na soutěže, ala nyní zde hledám inspirace a nápady pro hry a zábavu s vnoučaty.
Snad to stačí … Přeji hezký den.
patril
Na VD mě přivedly soutěže-které jsou mým hobby ale brzy sem tu našla spoustu zajímavých článků, tvůrčích návodů a nápadů, receptů a diskuzí, kvůli kterým se pravidelně vracím:)

pomocka
Jsem vdaná a to velmi šťastně (klepu na dřevo). Máme šestiletou Emičku. Stavíme dům. Oba s manželem chodíme do práce, já jsem typická úřednice na úřadě. Celá rodna jsme velcí, ale opravdu velcí knihomolové. Hrozně mě baví zahrad, nějaké ruční práce, má rodina a několik našich polodomácích koček. Žijeme v Jižních Čechách a moc se nám tu líbí.

Kromě výše představených, jsou členy KLUBka od října také bzanda, Janicka.Dvorakova81, bobika_bk, Fezoj, UVita, hell34, drnda a coverdale.

I staronové nováčky mezi námi vítám a těším se, že se díky sponzorovaným diskuzím brzy osmělí natolik, že začnou psát i do těch ostatních 😉

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist