Jdeme do puberty ;-)

Rubrika: Co, kde a jak na VD

I pátek 13. může být důvod k oslavě, třeba k narozeninové.  Právě dnes je tomu 11 let, co vznikly tyto stránky. Jak už jsem Vám psala v úterý, oslavy tentokrát vynecháme. Místo toho mám pro vás malé nahlédnutí pod pokličku.

Zatímco kulaté výročí jsme vloni slavili celý měsíc, letos jsem dost vážně uvažovala o tom, že celé výročí nechám projít jen tak. Ona by totiž bilance prvního roku druhé VD dekády nedopadla zrovna ideálně.

Místo ohlížení za uplynulým rokem bych vám tentokrát ráda nabídla spíš pohled do budoucna.

Ať chceme nebo ne, VD jdou do puberty. A mění se i všechno kolem. Z toho pramení odlišné potřeby. Mladý gymnazista nevystačí s tím, co je super pro prvňáčka, a naopak mu neposlouží mnohé z toho, co prvňák nezbytně potřebuje. S webem je to podobné.

Změna je život

Vím, že dost z vás tím teď vyděsím, ale poučena z předchozího přerodu VD, vás chci radši připravit předem. Pokud se nevyskytnou nějaké hodně velké překážky, měly bychom příští VD narozeniny oslavit už v novém kabátě.

Není to pubertální rozmar, ale absolutní nutnost. Nejde o moderní vzhled stránek, ale o funkčnost, přehlednost a praktičnost. Pokud jste zkoušeli procházet VD na mobilu, jistě pochopíte.

Bohužel není technicky možné nový design spouštět postupně (nebo jsem zatím nepřišla na to, jak to udělat, aby s tím nebylo 5× víc práce). Přesto se budu snažit vás na ten přerod co nejvíc připravit. Některé změny bych s vámi ráda konzultovala.

Jak být v obraze?

Zatím je všechno jen ve stadiu plánování. Sama nevím, jak to celé bude probíhat a co všechno se změní. Moje vize je momentálně taková, že čas od času zveřejním nový náhled části VD, která projde úpravou.

To, co se rozhodnu odebrat v nové verzi webu, zmizí z nabídky v té stávající bez ohlášení. To bude malý test toho, co je opravdu na VD potřeba. Zmizení některých rubrik tak může být jen dočasné, když se ukáže, že by mnohým chyběly.

Některé úpravy bych ráda konzultovala i s vámi. Můžete čekat, že se občas objeví nějaká diskuze na toto téma.

Zároveň mám v plánu speciální „Akční newsletter 2016“ určený zapřísáhlým nepřátelům jakýchkoli změn i zvědavým návštěvníkům VD. Všem, kdo se k jeho odběru přihlásí, pošlu jednou za čas zprávu o tom, co se chystá.

Přihlásit se k odběru Akčního newsletteru 2016 můžete právě teď a tady…

VD přestavba – buďte v obraze



Co popřát závěrem

VD, vám i sama sobě bych vzhledem k výše uvedeným okolnostem ráda do 12. roku existence popřála hlavně pohodu a aby vše mělo co nejhladší průběh.

Sama jsem zvědavá, v jakém prostředí budu psát článek o 12. narozeninách 13.11.2016.

kytice

Toto taky stojí za přečtení!

Půjčku vyřídíte pomocí textové zprávy na mobilním telefonu

SMS půjčka je jeden z finančních produktů, který vám dokáže vyřešit nepříjemnou situaci s financemi. Pokud máte nečekané finanční

Čtu dál →

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (9 vyjádření)

 • spulkin

  Také se připojuji ke gratulacím! Ať se daří!

 • Marci55

  Vše nej

 • jana231

  Péťo, já se k holkám připojuju. Všechno nejlepší, spoustu fajn nápadů,ať vyjdou na jedničku s hvězdičku a ty jsi maximálně spokojená.Držím palečky!

 • Kyller

  Milé VD, krásné 11. narozeniny, ať jich je ještě několikrát tolik a na nové stránky se těšíme. 🙂

 • Králíček4

  Také přeji krásné 11 narozeniny,myslím,že každá změna bude ku prospěchu VD.A myslím,že si všichni dřív nebo později zvyknout,docela už se těším na novinyk 🙂

 • Petra Vymětalová

  Děkuju za přání 😉

  O nápady není nouze, teď jen z toho množství vybrat ty, které budou opravdu k u prospěchu věci. V jednom už mám teď naprosto jasno (prozradím v prvním akčním newsletteru ještě letos), další se asi bude vyvíjet postupně, jak bude nový kabát pro VD vznikat. Ono to taky hodně záleží na tom, co dokážu spíchnout 😉

  danasi, vůbec nepočítám s tím, že by nová verze byla v provozu před začátkem nového školního roku. Spuštění k 1.9. by bylo sice docela tematické, ale to bych považovala za zázrak, spíš to vidím na ty narozeniny.

  Marinado, super přístup 😉 Teď se ještě shodnout v tom, co bude opravdu vylepšení a co jen změna 🙂 Budu se snažit ze všech sil.

  gabulko, uvažuju i o nějaké testovací verzi, až bude hotový aspoň nějaký základ, aby se co nejvíc much podařilo vychytat předem.

 • danasi

  Krásné nácté narozeniny. Tak doufám, že změny budou probíhat v zimních měsících, neb jak na jaře vyrazím makat ven, na net se moc nedostanu, spíše až po sezóně. Tak doufám, že nebudu 13.11.2016 hledět jak tele na nové vrata a nebudu mimo mísu.

  Málo útrap s přerodem a hodně pozitivních nápadů.

 • Marinada

  Všechno nejlepší k jedenáctinám a ať se vše vydaří podle představ. Já mám změny a vylepšení ráda, tak se už předem těším.

 • gabulka73
  gabulka73

  Kráné puběrťácké narozeniny. P.S.Na nový web se těšíme a pořádně ho otestujeme

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist