Haló, tady VD! …pátý milion

Rubrika: Co, kde a jak na VD

Tak je to tady. Jak už jsem prorokovala v předchozím článku, minulý týden padl pátý milion zde na VD.
Jaká byla k němu cesta a čeho se to vlastně týká? To se dočtete právě zde…

Sobotní odpoledne jsem s našima holkama trávila v tělocvičně místní školy, kde byl připraven program pro děti a vlastně celou rodinu. Krátce před čtvrtou hodinou, zrovna když Majda proskákala překážkovou dráhu, mi zazvonil telefon. Manželův hlas mi v něm sděloval: „Tak už! Máš tam 5.000.000!“
Nebyla to zpráva o stavu našeho rodinného účtu, ale i tak mě potěšila. Ta obrovská cifra byla v tu chvíli k vidění na počitadle návštěvnosti, které najdete úplně dole v každé stránce tohoto webu. Počítají se tam všechny návštěvy od začátku existence VD.

Kdyby ještě před pěti lety někdo řekl, že dám prakticky na koleně dohromady webové stránky, které budou fungovat a denně je navštíví několik stovek (vlastně i několik tisíc) maminek, myslela bych si, že si mě s někým spletl. Těm cifrám (na kterých je pořád hodně co zlepšovat) bych asi nevěřila ani o rok později, kdy už byly stránky v chodu.

Máte-li čísla rádi, mohu vám pro zajímavost nabídnout malé nahlédnutí do VD historie.
Stránky byly založeny 13. listopadu 2004 a svoje první kulatiny co do návštěvnosti oslavily 16. srpna 2005, kdy počitadlo ukazovalo 100.000 návštěv.
Půlmilion padl zhruba o rok později – 28. července 2006. Čekání na první milion už pak nebylo tak moc dlouhé, trvalo jen půl roku – miliontou návštěvu jsme zaznamenali 16. února 2007. Cesta k prvnímu milionu tak trvala 2 roky, 3 měsíce a 3 dny.

Možná si vzpomenete na článek z letošního března, kde jsem psala o tom, jak TV reportáž o slaných dětech ovlivnila návštěvnost VD. Při té příležitosti jsem se pochlubila i čtvrtým milionem na kontě VD (tedy stále se bavíme o návštěvnosti ;-)). Ten padl v pátek 13. března.
Poslední milion návštěv tedy přibyl jen za 7 měsíců (dokonce bez 3 dnů).

Pokud vám čísla nic neříkají nebo je vám tohle všechno v podstatě jedno, omlouvám se, že jsem vás nudila. Snad vás potěší alespoň další zpráva – a sice že se podařilo zrealizovat i další slib od minula a počínaje dneškem se můžete zapojit do dalšího kola soutěže Kdo hledá, najde.

Na závěr ještě – vím, že tento článek zavání samochválou 😉 Popravdě mě nenapadlo žádné další VD téma, které bych ještě do článku vpašovala.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Oslaďte si život s přírodními sladidly

Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o svoje zdraví a záleží mu na tom, co jí, už určitě na

Čtu dál →

Tipy na dárek pro děti i maminky

Čas Vánoc se blíží přímo mílovými kroky a vy si možná začínáte lámat hlavu nad tím, co nadělit novopečené

Čtu dál →

Jak si udržet dobrou náladu v předvánočním shonu

Vánoce jsou za rohem, z televize, novin, rádia i obchodů se na nás valí zprávy o tom, že bychom se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (24 vyjádření)

 • Matilda

  Petro, právě jsme si s Virenkou v OV společně notovaly, jak jsme rády, že máme VD a že je to hlavně Tvoje zásluha. Tak přijmi gratulaci i ode mne, ráda budu dál přidávat čísla návštěv na počítadle:-))))

 • JanaK

  Dobrý den, také se připojuji ke gratulaci a přeji hooooodně moc nových lidiček 😀

 • kekunka

  Petro, přidávám se ke gratulantům. Vřelé dík za tyto stránky!!! Je báječné, že jsi se do něčeho takového pustila. Díky Tobě a Tvým stránkách se maminky nemusí cítit osamněle, mají tu přece místečko, kde najdou spřízněné duše a radu na kdejaký problém. Jsem ráda, že VD existují. A přeji ti, aby další miliony naskakovaly ještě rychleji. 😉

 • Piškotka

  Petři, nenapadlo mě nic jiného, než fakt, že „třináctkama“ se to ve tvých číslech jen hemží:o) A pak že je 13.pátek nešťastný den, když ti tehdy na počítadle naskočily 4.000.000 :o)))) Prvně strašně moc gratuluju a pak by mě skutečně zajímalo, kolik z těch 5 milionů je skutečně jednotlivců, jelikož se denně přihlašují často ti samí, snad mi rozumíš:o) No, každopádně jsem strašně ráda za ta nádherná čísla, myslím, žes dokázala opravdu hodně a tyto stránky jsou nadále něčím „jiným“ než ostatní. Člověk se tu cítí jako doma:o) Jen tak dál!!!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist