Dodací a platební podmínky – Langmaster

Rubrika: Co, kde a jak na VD
Podmínky nákupu
Zboží objednané v obchodě Langmaster bude zasláno na Vaši adresu do 7 pracovních dní (ve vzácných případech může být dodací lhůta delší, o této skutečnosti však budete včas informováni).

Zboží objednané na zálohovou fakturu bude zasláno na Vaši adresu do 5 pracovních dní od připsání finanční částky na účet.

Zboží, které je skladem, se odesílá v nejbližším možném termínu.

Zboží Vám bude odesláno Českou poštou. Platba probíhá dobírkou (u zálohových faktur bankovním převodem).

Poštovné a balné je na území ČR zcela ZDARMA.

Platba za dobírku
Za dodané tituly zaplatíte poštovní doručovací službě v okamžiku předávání zásilky hotově. Při přebírání zásilky si vždy zkontrolujte, zda souhlasí celková cena za objednávku s částkou, která bude doručovatelem požadována.

Platba bankovním převodem / zálohovou fakturou
Pokud upřednostňujete bezhotovostní platební styk, může vám být vystavena zálohová faktura na vybrané zboží. Následně je průběžně kontrolováno její uhrazení, po němž následuje expedice na Vaši adresu. Při zadávání platebního příkazu, prosím, věnujte ve vlastním zájmu zvýšenou pozornost identifikačním údajům, aby Vaše platba mohla být bez potíží jednoznačně identifikována.

Platba složenkou
Zálohovou (proforma) fakturu můžete také zaplatit složenkou. Při vyplňování složenky dbejte na to, abyste vyplnili řádně všechny kolonky včetně variabilního symbolu. Do této kolonky uveďte číslo zálohové (proforma) faktury, aby Vaše platba byla správně identifikována.

Garantujeme

 • dodání správného množství a druhu objednaného zboží, tak jak bylo uvedeno v objednávce;
 • odeslání zboží v rámci dohodnuté lhůty (v případě vyčerpaní skladových zásob dodací lhůtu dohodneme se zákazníkem telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu);
 • vystavení daňového dokladu na zakoupené zboží, všechny ceny v obchodě jsou uváděny již se započteným DPH;

  Neručíme za:

 • nepřijetí objednávky prostřednictvím Internetu v důsledku nezaviněného výpadku spojení, příp. jiných technických problémů;
 • zpoždění nebo poškození dodávky zboží zaviněné doručovací službou;

  Záruční podmínky:
  Omezení záruky – LANGMaster zaručuje, že program bude funkční po dobu 90 dnů od data převzetí a produkt nebude mít vady materiálu po dobu 1 roku za dodržení podmínek běžného používání a údržby. S výjimkou této záruky je produkt poskytován bez dalších záruk jakéhokoli druhu. LANGMaster nezaručuje, že program splní všechny Vaše požadavky a že činnost programu bude bezchybná a nepřetržitá. Tato omezená záruka se nevztahuje na selhání funkce v důsledku nehody či nesprávného zacházení.

  Omezení odpovědnosti – LANGMaster, jeho dodavatelé ani poskytovatelé licencí nenesou žádnou odpovědnost za následné škody, ať jsou jakkékoli, které by vznikly na základě použití produktu, uživatelské dokumentace nebo technické podpory.

  Napsal/a: redakce (Petra)

 • Toto taky stojí za přečtení!

  Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

  Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

  Čtu dál →
  Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

  Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

  Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

  Čtu dál →

  Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

  Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

  Čtu dál →

  Co na to říkáte?

  Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

  Sdílet
  Sdílet
  TOPlist