Anna a Antonín – Finální rozhodnutí

Rubrika: VD tipy

Zdavíme všechny, co sledujete příběh Anny a Antonína. Jak pokračujeme? Annu u přijímacího pohovoru zaskočila nekorektní otázka směřovaná na rodinu a děti. I když na okamžik zaváhala, zvolila cestu upřímnosti. Byla však přesvědčena, že si tím k zisku zaměstnání určitě nepomůže. Členové výběrové komise jí ovšem dali najevo, že otázka byla nepatřičná a že rodiče u nich ve firmě mají zelenou.

S tím, že udělala výborný dojem, jí přislíbili, že zítra zavolají výsledek výběrového řízení. Odhlasovali jste, že Annu na 100 % přijmou. Tak tuhle variantu Anna nečekala.

Anna po obdivuhodném výkonu u přijímacího rozhovoru dostala po telefonu zprávu, že ji přijímají, ale na jinou pozici, než se původně hlásila. Na jakou pozici byla Anna přijata, jste rozhodli v osmém díle.

Má z toho trochu trému. Při druhém osobním setkání však vychází najevo, že ani alternativní nabídka není vůbec špatná. Před Annou je, zdá se, finální rozhodnutí.

Nenechte ji v tom samotnou!

gamebook_9

Vypadá to na skvělý úspěch! Co nyní Anně poradíte?

Dej najevo vážný zájem, ale nepodlehni euforii. Nech si hlavně poslat návrh pracovní smlouvy a ověř, zda v ní bude všechno, co ti ústně slíbili.

Hlasovat můžete do: 16. 8. 2015 (24:00)

Na další pokračování dle Vašeho gusta se těšte příští středu 19. 8. 2015.

Máte-li osobní vzkaz či radu pro Annu nebo Antonína, pište na:

anna@centrum-kaspar.cz
antonin@centrum-kaspar.cz

 

 

971190_370353106410079_959679563_nTento seriál pro Vás připravuje Centrum Kašpar, které vzniklo v roce 2005 ve snaze podpořit rodiče malých dětí při jejich návratu na trh práce formou vzdělávání a poradenství. Dnes pomáhá oběma stranám trhu práce porozumět vzájemným očekáváním, cílům a potřebám a zhodnotit je v oboustrannou výhodu. Těm, kdo práci hledají, i těm, kdo práci nabízí, chce umožnit práci bez zbytečného stresu, s dostatkem času na seberealizaci v osobní a rodinné sféře. Organizace usiluje o to, aby rozdílnost (v potřebách, postojích, věku či pohlaví) nepředstavovala na trhu práce hendikep, ale zdroj příležitosti k dalšímu rozvoji.

Napsal/a: Jana Benešová

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist