Anna a Antonín – co s sebou?

Rubrika: VD tipy

V prvním dílu jsme zachytili nezaměstnanou Annu, maminku dvou malých dětí, jak opakovaně bez valných výsledků brouzdá v internetových nabídkách práce. Ne a ne najít něco seriózního, co by navíc umožňovalo pružnou úpravu pracovní doby. Od té doby jste Anně pomohli objasnit význam motivačního dopisu a připravit životopis. V minulém díle dostala Anna pozvánku na pohovor  a hned začala řešit, co si pořídí na sebe.

Nakonec však upřednostnila přípravu pracovních podkladů před nákupem nového outfitu. Annu nápad velmi zaujal.

Co všechno by měla do svého osobního portfolia zařadit kromě již zmíněného CV a motivačního dopisu?

gamebook_5

a)      Poslední vysvědčení, získané certifikáty, reference z předchozích zaměstnání, vzorníky dosavadních děl (fotografie, ukázky na webu).

b)     Výpis z trestního rejstříku, doklad o zdravotní způsobilosti, reference a posudky z předchozích zaměstnání, ukázky své tvorby.

c)      Kopii dokladu o nejvyšším vzdělání, certifikáty a ocenění, reference, ukázky vlastních návrhů a výrobků, charakteristiku svého stylu, kontaktní údaje.

 

Hlasovat můžete do: 19. 7. 2015 (24:00)

Na další pokračování dle Vašeho gusta se těšte příští středu 22. 7. 2015.

Máte-li osobní vzkaz či radu pro Annu nebo Antonína, pište na:
anna@centrum-kaspar.cz
antonin@centrum-kaspar.cz

 

971190_370353106410079_959679563_nTento seriál pro Vás připravuje Centrum Kašpar, které vzniklo v roce 2005 ve snaze podpořit rodiče malých dětí při jejich návratu na trh práce formou vzdělávání a poradenství. Dnes pomáhá oběma stranám trhu práce porozumět vzájemným očekáváním, cílům a potřebám a zhodnotit je v oboustrannou výhodu. Těm, kdo práci hledají, i těm, kdo práci nabízí, chce umožnit práci bez zbytečného stresu, s dostatkem času na seberealizaci v osobní a rodinné sféře. Organizace usiluje o to, aby rozdílnost (v potřebách, postojích, věku či pohlaví) nepředstavovala na trhu práce hendikep, ale zdroj příležitosti k dalšímu rozvoji.

Napsal/a: Jana Benešová

Toto taky stojí za přečtení!

Jak každodenně zabíjíme důvěru svých dětí

Neděláme to schválně, ale dopouštíme se toho snad každý den. Jsou to jen zdánlivé malichernosti, ale důsledky jsou mnohem

Čtu dál →

Recenze: Pohádková logopedie

V dnešní době, kdy spousta dětí navštěvuje logopedii, jsou prostředky, které nácvik správné řeči podpoří hravou formou, k nezaplacení. Tedy alespoň

Čtu dál →

Příběh nejkvalitnější pomazánky bez palmového tuku

Není to tak dávno, co internet zaplavily obrázky sklenic, ve kterých bylo názorně předvedeno složení některých kakaových krémů –

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Anonymní

    Napište nám, jaké máte zkušenosti s pohovory do zaměstnání vy.
    Pomohly vám k přijetí do zaměstnání reference předchozího zaměstnavatele?
    Petra – Centrum Kašpar

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist