ROSSMANN daroval dětem 10.072.011 Kč!

Rubrika: Aktuality

Ve středu 5. října 2011 vyvrcholila charitativní kampaň společnosti ROSSMANN „5.000.000 Kč pro dětský úsměv“ předáním šeku Nadaci Naše dítě. Ve třetím ročníku kampaně se během pouhých šesti dnů od 19. do 24. září 2011 podařilo vybrat rekordní částku 10.072.011 Kč! Výtěžek je určen na pomoc handicapovaným dětem a novorozencům se zdravotními komplikacemi po porodu.

Šek  ve výši 10.072.011 Kč převzala z rukou jednatelů společnosti ROSSMANN Františka Wagnera a Vladimíra Mikela ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová. Prostřednictvím nadace putuje výtěžek na podporu asistenčních služeb pro handicapované děti a nákup lékařských přístrojů pomáhajících novorozencům, kteří trpí zdravotními komplikacemi po porodu. „Nadace Naše dítě letos slaví 18 let své činnosti a výtěžek kampaně společnosti ROSSMANN je doposud největším jednorázovým sponzorským darem, který jsme kdy ve prospěch ohrožených dětí převzali. Vážíme si spolupráce se společností ROSSMANN a naše velké poděkování patří všem dobrým lidem, kteří kampaň podpořili a ukázali, že jim není lhostejný osud ohrožených dětí. Děkujeme vám,“ řekla ředitelka Nadace Naše dítě, Ing. Zuzana Baudyšová.

Letošní ročník kampaně s názvem „5.000.000 Kč pro dětský úsměv“ se opět konal ve všech 111cti prodejnách sítě drogerií a parfumerií ROSSMANN.  Během pouhých šesti dnů se díky prodeji produktů označených symbolem úsměvu podařilo vybrat částku 10.072.011 Kč, která je rekordem všech tří dosavadních ročníků. „Za uplynulé tři roky, kdy pořádáme charitativní kampaň 5.000.000 Kč pro dětský úsměv, jsme pomohli ohroženým dětem celkovou sumou 21.584.603 Kč. Jsme rádi, že můžeme pomáhat a darovat dětem úsměv,“ uvedl František Wagner, jednatel společnosti ROSSMANN.

Slavnostního předání šeku se zúčastnil také herec a moderátor Roman Vojtek, který kampaň podpořil již podruhé. „Jsem nadšený, že vše dopadlo s takovým výsledkem, kterým je částka přesahující deset milionů korun. Je to velká a přínosná pomoc pro mnoho dětí se zdravotním postižením. Jsem rád, že jsem mohl být součástí letošní kampaně,“ řekl Roman Vojtek.

Kromě šeku Nadaci Naše dítě, předala společnost ROSSMANN také šek v hodnotě 50.000 Kč handicapovanému Petříkovi, který se stal tváří letošní kampaně. Dárek společně s ním převzala z rukou jednatelů společnosti Vladimíra Mikela a Františka Wagnera Petříkova maminka, módní návrhářka Valentina Armandi. Výtěžek z letošní kampaně bude přinášet úsměv řadě dětí již v letošním roce.

Průběh kampaně sledujte na videu na www.rossmann.cz nebo na www.youtube.com/nasedite.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist