Pozvánka: Brněnský HANDMADE design

Rubrika: Aktuality

Nádherná industriální galerie v centru Brna Adam Gallery bude již podruhé hostit prodejní výstavu nevšední ruční tvorby s názvem Brněnský Handmade Design. Stejně jako v loňském roce i letos zde své výrobky představí čeští výtvarníci a designéři, nebude však chybět ani tvorba zahraniční.

Letošní novinkou je „HANDMADE  FOOD“, tak že jsou pro vás připraveny také zážitky gurmánské. I letos se můžete těšit na jedinečnou pohodovou atmosféru a inspirativní nápady. Současně zde můžete objevit výjimečné dárky nesoucí v sobě příběh a potěšit tak své blízké.

Brněnský HANDMADE design

prodejní výstavy designové ruční tvorby

20. — 22. 11. 2015
Adam Gallery (Ve Vaňkovce 2, Brno)

bhmd_obr

Na co se tedy můžete těšit…

Autorské a designové ručně vyrobené výrobky se stylovou čistotou, vkusem, nápadem a poctivostí zpracování, tedy věci kvalitní a vkusné, jejichž tvůrci jsou z řad výtvarníků a designérů. Konkrétně zde naleznete bytové a módní doplňky, hračky, šperky, oblečení, knihy či drobné dekorace a jiné. Součástí výstavy je i bohatý doprovodný program:

– VEČER ŠANSONU s houslemi, klavírem a zpěvem Zlatky Bartoškové v nádherných a akusticky vynikajících prostorách. Celým večerem provází moderátor TV Prima Karel Voříšek a tento příjemný počin bude zakončen a autogramiádou jeho knih.
– VERNISÁŽ fotografií Kateřiny Dubovcové „NÁVRATY“
– VERNISÁŽ obrazů výtvarnice Michaely Krátké La Papula
– TOMBOLA – slosování vstupenek o kupóny na zboží vystavovatelů
– DOBROČINNÁ AUKCE pro o.s. Zdravotní Klaun
– VERNISÁŽ děl ZUŠ Slunná a Ježkova Brno
– DÍLNIČKY pro děti i dospělé (rozepsány níže pod programem )

Výstava se odehrává v památkově chráněné budově (galerii současného umění) v nekuřáckém prostředí s šatnou a příjemnou atmosférou. Samozřejmostí bude i posezení u výtečné kávy a spousty krásných a neméně chutných dobrot. ZDARMA bude opět připraven DĚTSKÝ KOUTEK a pro mužský doprovod KOUTEK RELAXAČNÍ, aby měli kde spočinout při čekání na své náruživě nakupující drahé polovičky.

Vstup je bezbariérový. ZVÍŘECÍ MAZLÍČKY PROSÍME O ZANECHÁNÍ DOMA, BUDE JIM TAM LÉPE.

Hlavní myšlenku výstavy Brněnský handmade Design uvádí jeho zakladatelka takto:

„Již v minulém ročníku jsme chtěli, aby bylo jasné, že se nejedná o jarmark ani veletrh, ale o prodejní výstavu autorských a designových výrobků od lidí, které to nejen baví, ale jejichž tvorba je autentická a originální. A to se povedlo. Loňský ročník hostil 48 vystavujících a navštívilo jej úžasných 3685 návštěvníků.

Letos se můžete těšit na 55 vystavujících, vernisáže, společenský večer a výtečné dobroty k tomu. Výstavu pořádáme v úžasných prostorách v centru Brna. Přesně takové prostory si naši tvůrci zaslouží.

Na výstavě najdete výrobky se stylovou čistotou, vkusem, osobitým duchem a poctivým zpracování. Dáváme tak možnost inspirovat se a nakoupit opravdu vkusné dárky a možná i trochu uniknout před začínajícím předvánočním shonem. Naším přáním je nabídnout prostor pro vzájemné obohacení, přivést k sobě lidi, kteří umí, vymyslí a vyrobí, a lidi, kteří hledají a ocení.

Smyslem celé výstavy je podpora autorské ruční tvorby v ČR. Akcí také spojíme příjemné s užitečným a rádi podpoříme o.s. Zdravotní Klaun.“

Těšíme se nejen na krásný počin, ale především na VÁS…

Více informací o vystavovatelích a celé výstavě naleznete zde: www.brnenskyhandmade.cz nebo na Facebooku.

bhmd

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist