Těhotenské focení

Rubrika: Moje cesta k miminku, Těhotenství

Celé těhotenství jsem se těšila na poslední měsíc, kdy budu mít velký pupek a budu se s partnerem fotit a uděláme nádherné fotky nahého pupíku a na něm třeba mušličky či pampelišky, jak je poskládáme do srdíčka, nebo bačkůrky přiložíme k pupíku a vše hodím do černobílé barvičky, ale ouha…člověk míní a osud mění.


Jsem silnější a až do 8.měsíce jsem měla dva špíčky, no měla, vlastně ještě 2 týdny do porodu mám a myslím, že se to nezmění, jako těhotenské bříško moje špíčky vypadají jen v oblečení, takže o nějakém vystaveném černobílém pupku si můžu nechat jen zdát.

P5170730

Týden před plánovaným focením se taťulda těšíl, jak se bude fotit nahatý a co myslíte? Jak to dopadlo? V den focení se styděl si převléci tričko za košili před kamarádkou, která nás fotila a kterou zná 3 roky, jak kdyby ukazoval tu nejintimnější část těla a přitom by zahlédla jen hrudník tak jak u rybníka. 😀
Strašně moc jsem se na to focení těšila a i když jsem musela trošku ten pupík vystrkovat, aby vypadal jako těhotenský, tak si myslím, že se fotky povedly a bylo to to, na co jsem se těšila snad z celého těhotenství nejvíce, a byla i sranda. 😀 Kamarádka fotila vše i momentky, takže jsme se všichni nasmáli.

Pivatko

Tento článek byl zařazen do soutěže, nezapomeňte proto prosím po přečtení na hvězdičkové hodnocení ;-).

Napsal/a: Pivatko

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • bokul

  Tak malé Pivátko už je na světě a my moc gratulujeme!

 • endlisek

  To je tak vždy, že si něco naplánuješ a dopadne to jinak, nicméně tvé bříško těhotensky vypadá, žádné špíčky nevidím, sluší vám to oběma:) Kamarádka je šikovná fotografka.

 • Pěkné 🙂

 • Marci55

  Máte krásné fotečky

 • Marinada

  Pivátko 😀
  Fotky jsou krásné, Tvé těhotenské bříško je nádherné (žádné dva špíčky!!!), Vám oběma to moc sluší a dohromady všichni tři jste (a budete) krásná rodinka.
  Přeju hodně štěstí a zbytek (kromě toho focení) už bude určitě probíhat podle plánu 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist