Stylově do školy

Rubrika: Základní školy

Prázdniny jsou v plném proudu a myšlenky na školu jsou ty poslední, kterými by se děti a jejich rodiče nyní zabývali. Letní odpočinek však uteče velmi rychle a nastane čas myslet na to, jaké školní pomůcky bude potřeba pořídit nejen pro prvňáčky, ale i pro ty již školou povinné.

Společnost PRESCO GROUP připravila pro nadcházející širokou nabídku školních potřeb, ze které si vybere opravdu každý.

Do školy s batohem od Walta Disneyho

Pro všechny děti školou povinné, které mají rády v současné době nejpopulárnější animované hrdiny, jsou určeny licenční řady školních potřeb s motivy postav z filmů Příšerky a Phineas&Ferb. Kolekce obsahují vše, co potřebuje dnešní školák. Základem jsou školní batohy v rozměru 42 x 33 x 21 cm s délkově nastavitelnými polstrovanými popruhy a anatomicky polstrovanými zády s kvalitní aluminiovou konstrukcí. Batohy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou výborně zpracované a opatřené reflexními prvky pro zajištění bezpečnosti při pohybu dítěte venku. Školní batohy obsahují množství praktických kapes a přihrádek a jsou vhodné pro žáky I. i II. stupně. Výrobky jsou certifikované Institutem pro testování a certifikace ve Zlíně a splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu a bezpečnost.

PR_podklady_7

Všechny typy školních batohů mají velmi atraktivní design. Univerzální motiv Phineas&Ferb osloví kluky i holky, naopak kolekce Příšerky obsahuje do modra laděné batohy určené chlapcům a do růžova tónované batohy pro dívky.

PR_podklady_8

Do batohu patří stylové školní potřeby

A co s sebou do školního batohu? Jednou z hlavních školních pomůcek je penál, vybavený pastelkami, pravítkem, ořezávátkem a gumou. Penál je jednopatrový a opatřený průhlednou kapsou pro umístění školního rozvrhu. Nesmí samozřejmě chybět další nezbytné pomůcky každého školáka – školní sešity. Sortiment nabízí sešity ve velikosti A4 a A5, v provedení jako linkované, nelinkované a čtverečkované, každý s jiným motivem z daného filmu. Tím však výběr z těchto kolekcí zdaleka nekončí. V nabídce jsou dále menší dětské batůžky, boxy na svačinu, tašky přes rameno, sáčky na cvičky a desky na školní sešity.

PR_podklady_10

Školní diáře naučí školáky plánovat čas

I přes stále větší oblibu nejrůznějších elektronických zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety a počítače, mají svoje pevné místo ve školních taškách papírové diáře. Kolekci batohů a školních potřeb Příšerky a Phineas&Ferb doplňují atraktivní a praktické plánovací diáře pro školáky – školníčky. Vyrábí se v rozměru 9×15 cm, mají české kalendárium a obsahují 64 stran. Výhodou je jejich rozšířené kalendárium, díky kterému může být školníček používán od srpna 2014 do července 2015. Školní diář je výborným pomocníkem nejen pro plánování, ale i jako místo pro vlastní zápisky, taháky a spoustu dalších užitečných informací.

PR_podklady_11

Všechny výrobky jsou k dostání v e-shopu www.pg.cz a u vybraných prodejců.

V současné době probíhá www.pg.cz velká letní 20% slevová akce na školní potřeby, tak ji neváhejte využít! Stačí zadat pouze slevový kód BTS3.

Vyhrajte stylové potřeby do školy pro vaše děti!

Myslete na školu již nyní a vybavte své děti stylovými školními potřebami! Společnost PrescoGroup vám nabízí skutečně velký výběr školních potřeb, kde si vybere každý školák, předškolák i rodiče. Výrobky jsou jak certifikované, tak i designově velmi pěkné. V naší soutěži si můžete zahrát o sadu školních potřeb pro kluka i pro holčičku.

SOUTEZ_holkySOUTEZ_kluci

Soutěž o stylové školní potřeby pro kluky i holky běží od  25. srpna do 7. září 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Králíček4

  Určitě se hodí,může vybírat podle nálady 🙂

 • Ivča a Domča

  Tak hlavně, že má radost:-)Bude mít na střídání.

 • Králíček4

  Dominikovi jsem to ukazovala na obrázku a měl velikou radost,jo dárečky dostává rád.To bude zase dilema,teď má nové pouzdro,nový batůžek do tělocviku a ještě dostane od všeho jeden navíc.Už vidím jak neví který dřív 🙂

 • Ivča a Domča

  Tak koukám do vyhodnocených soutěží – Dominik bude mít radost, že Králíčku4? Hezký dárek k začátku školního roku:-)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist