Jazykové školky jsou pro děti dobrou volbou

Rubrika: Předškolní vzdělávání

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem – ať už malým nebo velkým. Ano, současná doba vyžaduje znalosti cizích jazyků a není problém začít s učením už velmi brzy, tedy v dětském věku. Malé děti si velice snadno zvyknou na cizojazyčné prostředí, sžijí se s ním a přijde jim pak přirozené komunikovat v cizí řeči.

Výuka jazyků i sportování na jednom místě

Dětem se musí vymýšlet stále nějaká zábava. Když po nich chcete, aby se něčemu naučily, preferují zábavnou formu. I jazykové školky myslí na to, jak dětem přichystat nejen kvalitní výuku, ale také zajímavé aktivity, které je skvěle naladí. Sportovní školka v Praze  sídlí v okolí mnohých hřišť, sportovišť a parků. Děti mohou využívat k zábavě a sportování fotbalové hřiště, plavecký bazén, tenisové kurty nebo krytou a vyhřívanou halu s pískem. Ve školce nechybí letní terasa, vybavená tělocvična nebo multifunkční herní prvky.

Hudební a sportovní kroužky potěší každé dítě

Montessori školka v pěkném prostředí se spoustou zeleně je umístěna v lokalitě nedaleko úžasně vypadajícího dopravního hřiště u Libockého rybníka. Jazyková školka v Praze 6 nabízí výuku anglického jazyka pod vedením rodilého a kvalifikovaného mluvčího. Děti si navíc mohou ve školce vybírat z mnoha volnočasových aktivit se zaměřením na pohyb a sportování. Nechybí ani možnost věnovat se nějaké hudební nebo výtvarné zábavě.

Žádné obavy z učení cizího jazyka

Rozhodli jste se dát dítě do jazykové školky, ale máte obavu, aby vše zvládlo? I ve školce zaměřené na jazyky čeká příjemné prostředí a milá společnost. Jazyková školka v Praze 1 si zakládá na individuálním přístupu, takže vaše dítě se nebude cítit nijak odstrčené. K výhodám patří i rozdělení dětí do tří skupin podle jejich znalostí a věku. Každému dítěti je věnována patřičná pozornost a může se tak rozvíjet jeho nadání a potenciál.

Napsal/a: Maxíkova jazyková školka a jesle

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Anonymní

  Jake to byly argumenty nuninko?

 • Tak nevím, ale tento týden jsem byla na jednom školení pro uč. v mš a paní lektorka angličtinu v mš totálně zavrhla, že je to nesmysl. A její argumenty měly logiku.

 • Jarmuschka

  Jsme maloměsto a letos poprvé se u nás dělal zápis do bilingvní první třídy – v návaznosti na stejnou třídu ve školce (soukromé).
  Na hodinu angličtiny týdně jsem holky ve školce nedávala – v tom jsem smysl neviděla.
  V bilingvní třídě ve školce a navazující výuce na ZŠ už smysl a význam vidím.

 • danasi

  Také bych dala dítě na jazykovou školu. Škoda, že toto mají umožněno jen děti v Praze, Brně a větších krajských městech. Vesnice může jen plakat, u nás ve škole se za poslední školní půlrok vystřídali 4 angličtináři. Slušné skóre 4 lidi za 5 měsíců.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist