Zamilovaný den na VD

Rubrika: Partnerství a vztahy v rodině, Tradice a zvyky

Pro ty, kdo se nemohli dočkat, mám radostnou zprávu. Oslava lásky je po roce zpátky!

A slavit se bude samozřejmě i tady, na VD. Přece si nenecháme uniknout svátek, který víc a víc zasahuje do našich životů. Doufám, že se k oslavám přidáte všichni!

Byť se svátek svatého Valentýna jeví jen jako komerční záležitost, pravdou je, že jeho historie je nepochybně zajímavá a s komercí nemá vlastně nic společného. Naopak – s čím má co do činění, je láska! Ten úžasný cit, který nás rozehřeje u srdíčka pokaždé, když spatříme toho svého, vyvoleného.

Na co se můžete těšit?

V první řadě upozorním na stále probíhající valentýnskou fotosoutěž o úžasné sladké CHMELINKY_130gdobroty. Už jste vložili své foto? Čas máte už jen do 16. února!

Tak neváhejte, protože na vás čekají dárky – pro dospělé například zcela nové pralinky s chmelovou příchutí.

Chmelinky jsou českým unikátem a spojují chuť 70% hořké čokolády a zdraví prospěšné účinky chmele.Kromě gurmánského zážitku skrývají i pozitivní účinky chmelu na zdravý spánek a dobré trávení.

Hned v dalším článku se dozvíte více o zajímavé historii svátku svatého Valentýna. Proč a kdy vlastně vznikl? Jde jen o komerční záležitost, nebo se za jeho vznikem skrývá něco jiného?

Tvoříme s Nuninkou

Nebudou chybět samozřejmě ani tipy na tvoření i s dětmi. Nuninka si pro vás připravila už dvě tvoření, kterými jste se mohli inspirovat. V úschovně tu máme ale ještě jedno a na to se můžete těšit právě dnes!

Zamilované aukce

O půlnoci se také rozběhly letošní první aukce, najdete v nich knihy s romantickou tematikou 😉 dražba všech titulů bude končit v pondělí 16.2. ve 21 hodin.

Diskuze kolem lásky

laska_prochazi_kuchyni_titulka_uvodO lásce budeme samozřejmě i mluvit. Máme pro vás připravenou diskuzi na téma lásky a všeho kolem. A určitě můžete i prozradit, co pěkného a třeba i originálního chystáte jako překvapení pro svého partnera.

A chybět nebudou ani recepty, které se k oslavě lásky hodí a jimiž můžete překvapit i svou drahou polovičku:-) Připraveny máme i nápady na vytvoření krásných dárečků!

Aby toho nebylo málo, tak jeden z vás si na dnešní den odnese i milou vzpomínku ve formě nádherné publikace Láska prochází kuchyní, kterou věnoval partner diskuze, nakladatelství Smart Press. Stačí se zapojit svými komentáři do 16.února 2015 (včetně).

Knížka stojí určitě za to. Láska prochází kuchyní totiž VYBOJOVALA v PEKINGU 1. místo v kategorii DESIGN v MEZINÁRODNÍ soutěži Gourmand World Cookbook Awards za rok 2013.

Těšíme se na vaše příspěvky, tipy a komentáře k Zamilovanému dni na VD.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist