Soutěž: Relaxace pro všechny generace

Rubrika: Tradice a zvyky

Blíží se nejhektičtější období roku, které by ale tradičně mělo být spíš než se shonem spojené s klidem a rozjímáním. Jenže v dnešním uspěchaném světě není zrovna jednoduché aspoň na chvíli vypnout a zklidnit sebe sama. Možná bych pro vás měla jeden recept 😉

Nedávno jsem v knihkupectví narazila na Relaxační omalovánky pro dospělé a po prolistování prvních pár stránek mi bylo jasné, že tentokrát na čtení nedojde. S omalovánkami v batohu jsem to vzala ještě přes papírnictví, abych nemusela prohrabovat holkám školní pouzdra s pastelkami. Navíc se doma ukázalo, že nás na to vybarvování bude víc. Než jsem stačila vybalit další nákup, první obrázek byl zpola vybarvený. Když jsem se k omalovánkám večer dostala i já, předčily moje představy několikanásobně.

001 001a

Ale proč vám to všechno píšu…

Chci se s vámi podělit o tento příjemný způsob, jak na chvíli vypnout uspěchaný svět se všemi jeho starostmi a úkoly. No a kromě toho, jak už tušíte z titulku, pro vás mám soutěž, ve které i vy můžete takové kouzelné omalovánky vyhrát. V listopadu vychází totiž hned několik dalších publikací, které trpělivě čekají, až je někdo pastelkami dotvoří. Dvě z nich bych vám ráda dnes představila, ať víte do čeho jdete – 3 z vás je totiž vyhrají v soutěži, která právě začíná.

relaxacnimalovaniRelaxační malování

Dopřejte si chvilku pohody a luxusu, dejte své fantazii křídla a nechte rozkvést svou zahradu klidu a míru. Odpočinete si od každodenního stresu a vytvoříte krásný dárek pro své blízké nebo sami sebe.
Ponořte se do kouzelného světa tvořivosti. Překrásné motivy čekají, až je vymalujete a dotvoříte podle svých představ a nápadů.

82 stran, brožovaná

Relaxační malování si můžete objednat na www.albatrosmedia.cz, kde je také k dispozici ukázka ke stažení (PDF, 7,5 MB).

omalovánky generaceOmalovánky pro všechny generace

Omalovánky pro všechny generace zvou ke kouzelnému výletu do starých časů, kdy umění doprovázelo každý lidský krok. Bylo přítomno po celém širém světě, ve všech kulturách a napříč generacemi, ve formě výšivek, obrázků, malůvek, kachlí. Bylo řezáno do dřeva, tesáno do kamene, malováno na omítky. Matky a otcové, stařenky i stařečkové předávaly svým dětem umění tradičního ornamentu, učili je vzory malovat, vyšívat, vyřezávat, sypat pískem.

Na každé dvoustraně najdete vzor ve větším celku i v detailu, uzpůsobený k vymalovávání pro děti, dospělé i seniory.

Objevte ve vymalovávání novou zábavu, která zároveň uklidní vaši mysl. Ponořte se do světa starodávných tradic a rituálů, poznejte vzory a ornamenty různých kultur. Udělejte si radost!

144 stran, brožovaná

Soutěž o Relaxační malování a Omalovánky pro všechny generace běží až do 5. prosince 2015.

 

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

omalovanky1omalovanky2

Toto taky stojí za přečtení!

Proč se vzteká a jak to zastavit

Bylo to takové hodné dítě a najednou… jako když ho vymění. Nic nepomáhá, Jak se začne vztekat, neplatí na

Čtu dál →

Odvrátí nachlazení, pomohou při alergiích

Občas to vypadá, jako by se proti nám naše prostředí spiklo: pokud nás zrovna netrápí smogová situace z dopravy, přijdou

Čtu dál →

Recenze: Valentýnka a narozeniny

Ivana Peroutková píše nádherné příběhy pro děti. S jejími knihami se setkávám už poněkolikáté. Její příběhy o Aničce mě velice

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist