Zahrajte si o pobyt na pohádkovém zámku Berchtold!

Rubrika: Cestování, Soutěže, Tipy pro rodinu

Chtěli byste strávit noc jako v pohádce, přímo na zámku? Pak neváhejte a zapojte se do naší soutěže, kde právě o takový pobyt hrajeme!

Hotel v  zámku Berchtold je umístěn v překrásné ladovské přírodě a je obklopen nádherným parkem – dětským rájem, který je plný zajímavostí pro děti i dospělé. Stylově zrenovovaný interiér nabízí ubytování v 30 pokojích. Dva z nich jsou speciálně připraveny pro novomanžele, ostatní pokoje nabízejí útulné ubytování pro rodiny s dětmi.

Hledáte výlet pro celou rodinu?

Přijeďte do areálu zámku Berchtold s  kouzelným Dětským rájem. Na Berchtoldu vás čeká příjemná procházka, prohlídka exponátů, soutěže a možnost sportování pro celou rodinu.

berchtold1tanecni_sal_cerveny_berchtold

Vybavení a možnosti k dětem přívětivého hotelu a celého areálu zámku Berchtold s Dětským rájem jsou ideální pro prázdninové  a víkendové pobyty rodin s dětmi. Hotel Berchtold je skutečně dětský hotel, s širokými možnostmi pro děti a celou rodinu. Sport, soutěže, zábava, poučení a profesionální hlídání dětí či sportovní tréninky v zámecké školičce, Dětském ráji nebo sport centru.
Pro relax tu najdete wellness nejen pro sebe, ale i pro své děti!

nase_wellnessapartman

Hotel je ideální pro výlety do přírody Ladova kraje ale i do Prahy. Jsou zde prohlídky zámeckého parku s miniaturami hradů, peklem, mini ZOO a s pohádkovými  postavami. Od ubytování, restauracedětským menu, hřiště, kryté herny, relaxace až po sportovní vyžití a zábavu v našem areálu  je myšleno na děti, jejich  vyžití a bezpečnost.

Přátelský a nevšední svět pohádkového zámku Berchtold

Skřítci se již probudili, miniatury hradů a zámků jsou pro vás připraveny stejně jako příjemný personál a nové přírůstky v miniZOO.

V zámeckém parku můžete opět objevovat sktřítky a miniatury hradů a zámků. Udělejte si výlet do dětského ráje v zámeckém parku, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Prohlédnout si můžete stálou výstavu skřítků, strašidýlek a víl od objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové. Po cestě k miniaturám nemůžete minout perníkovou chaloupku s Ježibabou a Ježidědkem. Opomenout určitě nemůžete peklo s čerty, kde všechny děti celoročně našim čertům slibují, že už budou hodné. Potěší Vás nová zvířátka v mini ZOO a další zábavné hrací prvky.

peklocervena_lhota_miniatura

Pro nejmenší je také připravené dopravní hřiště v areálu nebo se mohou projet zámeckým parkem.  Pro otrlejší je nedaleko sjezdová trať z vyhlídkového místa Bílý kámen, která končí přímo na zámku Berchtold. V areálu zámku najdete Ráj koloběžek a pak je už jen na vás, kam a na čem se vydáte na výlet!

kolobezky_hlavicka

Nezapomeňte se dobře najíst

Součástí hotelu je i restaurace s názvem Kouzelná zahrada, která je zaměřena na lokální kuchyni a každý měsíc pořádá gastronomické akce. Restaurace se zaměřujeme výhradně na sezonní  kuchyni, přičemž důraz je kladen na kvalitu surovin.

restaurace1restaurace2

Zahrajte si o pobyt pro celou svou rodinu!

Hledáte nevšední místo, kde strávit příjemné chvilky se svými blízkými? Chcete najít pohádkovou dovolenou, která by uchvátila i vaše děti? Pak zkuste pohádkový zámek Berchtold, který je přímo stvořený pro vyžití celé rodiny. My jsme pro vás připravili ve spolupráci s tímto nádherným zámkem soutěž, ve které můžete vyhrát pobyt na jednu noc pro celou rodinu v hodnotě 3.200 Kč + 20% slevu do restaurace a 20% slevu do wellness! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázky a mít štěstí při tipování.

berchtold3sobotni_aktivity_foto

Soutěž o pohádkový pobyt na zámku Berchtold běží od 24. července
do 21. srpna 2014
.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

 

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Víš, jak se co dělá?

Představuji vám zajímavou knihu Víš, jak se co dělá? z nakladatelství Albatros, kterou jsme s našimi osmileťáky četli a hlavně

Čtu dál →

[Soutěž] Rodičovský dohled vs. dobré vztahy. Lezete svým dětem na nervy?

Doprovázíte děti do školy a odpoledne domů? A jak to snášejí? Pravděpodobně dobře, pokud je jim méně než 10

Čtu dál →

Recenze: Strašidelná knihovna – Duch za oponou

Nakladatelství Fragment nám přináší již třetí dobrodružství ze Strašidelné knihovny autorky Dori Hillestad Butlerové s názvem Duch za oponou.

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (10 vyjádření)

 • Petra

  Hlásím návrat z dovolené – cestou tam jsme se stavili i na Berchtoldu a byla jsem překvapená. Boohužel začalo zrovna poprchávat, tak to na velké blbnutí v dětském ráji nebylo, ale i tak se tam holkám líbilo (nám dospělákům taky). Stezku jsme kvůli počasí nedali, i tak toho bylo docela dost ke koukání na to, že je to na celkem malé ploše.
  Myslím, že výherce bude s výhrou spokojený 😉
  Jinak kousek od Berchtoldu jsou Hrusice, tak doporučuju zastavit se i tam 😉

 • Moc a moc děkuji za krásný tip na výlet.Už se sháním po trase a v co nejdříve vyrazíme.

 • Peťka

  Díky této soutěži mám další tip na výlet! O zámku Berchtold jsem ještě nikdy neslyšela a to tímto směrem občas jezdíme. Takže děkuji, určitě se zastavíme!

 • mura

  PĚKNÁ VÝHRA

 • Jindriska8
  Jindriska8

  Krásná výhra,byl by to pěkný výlet!

 • To je úžasné, ale já v tipování jsem docela mimo, takže bez šance. 🙂 Dětský ráj musí být senzační.

 • Ivča a Domča

  Tak jako turista jsem mimo:-) Na Berchtoldu jsem ještě nebyla…Ale jako tip mi to přijde zajímavé, zaujal mě dětský ráj v parku, pro děti to může být fajn:-)

 • Králíček4

  taky jsem tam byla loni,velké to moc není,ale moc se nám tam líbilo,my pak jeli ještě do Šťastné země,tak to nevadilo.

 • Anonymní

  byli jsme tam loni…jediné co mi vadilo že je to malé, tu zahrádku či park jsme měli projitý během chvilky …krásné to je na dovolenou kdo tohle vyhledává i s kurtíky atd, moc hezké….

 • Marinada

  Zahrada u Berchtoldu je úžasná, byl to krásný výlet. A vedle Berchtoldu se dá ještě pokračovat po krásné pohádkové stezce. Jen tedy co si pamatuju, tak jídlo jsme si tam nedávali, protože to bylo pekelně drahé.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist