Originální vánoční dárky pro děti? Zážitky!

Rubrika: Tipy pro rodinu

Určitě souhlasíte, že s dětmi je každý den plný zážitků. Obyčejné vaření večeře, nákup v supermarketu nebo cesta na kroužek se může pro rodiče proměnit přímo v zážitek adrenalinový. Zážitky můžete ale také pořídit jako dárek, dokonce existují přímo zážitky určené dětem. Pod stromečkem tak můžete letos opravdu překvapit něčím netradičním. A jaké zážitkové dárky může Ježíšek přinést dětem?

Závodní dráha – jízda v buggy pro děti

Na motokáry jsou vaše děti ještě malé? Nemusí jim to být líto, stejnou porci zábavy si užijí při závodění v dětských buggy. Jezdit v buggynách mohou totiž všechny děti již od 5 do 15 let. Pro bezpečnost malých závodníků je zajištěna pásy a bezpečnostními sítěmi. Závodění v autíčkách si děti zamilují, a to nejen kluci!

Vaření hrou – dětský kurz vaření Chefparade

zazitek-esennce-2Nechtějí vám děti pomáhat v kuchyni? Možná jenom neví, že vaření může být super zábava. Na kurzu vaření Chefparade speciálně sestaveném pro malé kuchtíky to zjistí a možná na pomáhání v kuchyni změní názor. A abyste nepřišli zkrátka ani vy, rodiče, můžete svým malým dětem na kurzu asistovat. Pokud jsou už dost velké, aby to zvládly samy, nechte je a přihlaste se raději na kurz pro dospělé, výběr témat je veliký a určitě vás něco osloví.

Jako ve filmu – střelba pro mládež

Lepší než počítačová hra! Jako v akčním filmu si mohou starší děti zastřílet na videoprojekční střelnici. Zážitek je naprosto bezpečný, střílí se totiž z upravených zbraní s laserovým adaptérem. Zážitek je určen pro mládež starší 16 let.

Vodní radovánky – víkend v aquaparku

zazitek-esennce-3Znáte to, jedete tisíc km na dovolenou k moři a děti pak nejvíce času stráví u bazénu a na tobogánu. Darujte jim výlet podle jejich gusta – víkend v největším českém aquaparku v Praze. Neuvěřitelné množství vodních atrakcí ocení děti a vy si zase můžete užít místní sauny a vířivky. Jestli byly děti opravdu hodné, v nabídce je i víkendový pobyt zahrnující celodenní vstup do pražské ZOO.

Zalíbil se vám některý ze zážitků pro děti a rádi byste ho věnovali dětem pod stromeček? Není nic jednoduššího než objednat online na www.esennce.cz. Dárek vám přivezou do druhého dne a navíc již pěkně zabalen.

Napsal/a: Esennce

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Víš, jak se co dělá?

Představuji vám zajímavou knihu Víš, jak se co dělá? z nakladatelství Albatros, kterou jsme s našimi osmileťáky četli a hlavně

Čtu dál →

[Soutěž] Rodičovský dohled vs. dobré vztahy. Lezete svým dětem na nervy?

Doprovázíte děti do školy a odpoledne domů? A jak to snášejí? Pravděpodobně dobře, pokud je jim méně než 10

Čtu dál →

Recenze: Strašidelná knihovna – Duch za oponou

Nakladatelství Fragment nám přináší již třetí dobrodružství ze Strašidelné knihovny autorky Dori Hillestad Butlerové s názvem Duch za oponou.

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist