Originální vánoční dárky pro děti? Zážitky!

Rubrika: Tipy pro rodinu

Určitě souhlasíte, že s dětmi je každý den plný zážitků. Obyčejné vaření večeře, nákup v supermarketu nebo cesta na kroužek se může pro rodiče proměnit přímo v zážitek adrenalinový. Zážitky můžete ale také pořídit jako dárek, dokonce existují přímo zážitky určené dětem. Pod stromečkem tak můžete letos opravdu překvapit něčím netradičním. A jaké zážitkové dárky může Ježíšek přinést dětem?

Závodní dráha – jízda v buggy pro děti

Na motokáry jsou vaše děti ještě malé? Nemusí jim to být líto, stejnou porci zábavy si užijí při závodění v dětských buggy. Jezdit v buggynách mohou totiž všechny děti již od 5 do 15 let. Pro bezpečnost malých závodníků je zajištěna pásy a bezpečnostními sítěmi. Závodění v autíčkách si děti zamilují, a to nejen kluci!

Vaření hrou – dětský kurz vaření Chefparade

zazitek-esennce-2Nechtějí vám děti pomáhat v kuchyni? Možná jenom neví, že vaření může být super zábava. Na kurzu vaření Chefparade speciálně sestaveném pro malé kuchtíky to zjistí a možná na pomáhání v kuchyni změní názor. A abyste nepřišli zkrátka ani vy, rodiče, můžete svým malým dětem na kurzu asistovat. Pokud jsou už dost velké, aby to zvládly samy, nechte je a přihlaste se raději na kurz pro dospělé, výběr témat je veliký a určitě vás něco osloví.

Jako ve filmu – střelba pro mládež

Lepší než počítačová hra! Jako v akčním filmu si mohou starší děti zastřílet na videoprojekční střelnici. Zážitek je naprosto bezpečný, střílí se totiž z upravených zbraní s laserovým adaptérem. Zážitek je určen pro mládež starší 16 let.

Vodní radovánky – víkend v aquaparku

zazitek-esennce-3Znáte to, jedete tisíc km na dovolenou k moři a děti pak nejvíce času stráví u bazénu a na tobogánu. Darujte jim výlet podle jejich gusta – víkend v největším českém aquaparku v Praze. Neuvěřitelné množství vodních atrakcí ocení děti a vy si zase můžete užít místní sauny a vířivky. Jestli byly děti opravdu hodné, v nabídce je i víkendový pobyt zahrnující celodenní vstup do pražské ZOO.

Zalíbil se vám některý ze zážitků pro děti a rádi byste ho věnovali dětem pod stromeček? Není nic jednoduššího než objednat online na www.esennce.cz. Dárek vám přivezou do druhého dne a navíc již pěkně zabalen.

Napsal/a: Esennce

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Hádanky pro školáky

Miluji svět hádanek. Používám je s oblibou ve školní praxi, milují je i moje vlastní děti. Není tedy divu, že

Čtu dál →

[Soutěž] Ať žijí duchové

Pojďte se proletět letadlem a zapátrat po zlodějích. Až to zvládneme, můžeme si spolu zazpívat písničky z oblíbeného filmu

Čtu dál →

Recenze: Proč jsou banány zahnuté?

Čas od času nás překvapí některé z otázek našich dětí na věci, na které sami neznáme odpověď. A ať se

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist