Krásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky…

Rubrika: Tipy pro rodinu

Přijměte srdečné pozvání do Divadla v Rytířské na komedii Frankie & Johnny v podání Terezy Kostkové a Aleše Hámy. Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na březnové představení za jedinou správnou odpověď na soutěžní otázku. Vyrazíte s námi za kulturou?

Divadlo v Rytířské, Rytířská 31, Praha 1

uvádí

FRANKIE & JOHNNY

autor: Terrence McNally

překlad: Kateřina Hilská

režie: Petr Kracik

hrají: Tereza Kostková a Aleš Háma

Krásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky…

banner fj

I když už máte za sebou kousek života a několik zklamání, pořád je naděje!

Johnny se právě vrátil z vězení a našel si práci v malé newyorské restauraci, kde pracuje i Frankie. A právě otevřeně prostořeká číšnice ho okouzlí. Jednou večer spolu náhodou skončí v posteli. A je tady obyčejně neobyčejné ráno. Zatímco Frankie vše považuje za drobnou aférku, protože zklamání z mužů zažila už dost, Johnny se zamiloval. V první chvíli se zdá, že jejich vztah nemůže fungovat. Ani jeden nejsou už nijak mladí. Ona má za sebou několik nepovedených lásek. On rozpadlé manželství. Po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne jakási naděje. Že by ti dva měli ještě šanci…?

Frankie & Johnny – Tereza Kostková, role Frankie

158_uprČím si vás získala hra Frankie & Johnny?
Naprostou opravdovostí, nepokrytostí v oblasti lidské intimity a přese všechny citlivé otázky humorem a závěrečnou nadějí. Jako rozený optimista to nemohu nechtít podtrhnout.

Je vám postava Frankie něčím blízká?
To naprosto netřeba odhalovat… Žena i herečka musí mít svá drobná tajemství. Podstatné je, že Frankie hraju ráda.

Jaká je divadelní spolupráce s Alešem Hámou?
Často se setkáváme po představení s reakcí, že „Aleš velmi pozitivně překvapil“. Dotyční mají na mysli onu činoherní rovinu a hloubku. Mě ale nepřekvapil, vím to o něm dávno a vážím si, že roli přijal a nešetří talentem ani humorem.

Pozor, soutěž!

Zaujala vás naše pozvánka do Divadla v Rytířské? Tři z vás mají nyní šanci vstupenky na tuto příjemnou komedii vyhráv v naší soutěži. Jako obvykle bude stačit správná odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a troška štěstí při tipování.

Soutěž o vstupenky na komedii Frankie & Johnny poběží od 16. do 29. ledna 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

 • fiserovam
  fiserovam

  I já jsem měla možnost ve čtvrtek uvedené představení navštívit a odcházela jsem spokojena. Jde o hezký příběh, který byl ještě zvýrazněn kvalitním hereckým provedením Alešem Hámou, který ztvárnil Johnyho zcela přesvědčivě, jako by šlo o jeho vlastní život. Tereza Kosková pak nijak nezaostávala a byla rovněž perfektní. Ještě lepší zážitek by byl sledovat představení v klasickém divadle. Zde jsou diváci v zadních řadách přece jenom o ještě lepší prožitek trochu ochuzeni. Kdo má rád konverzační komedie, tak mohu toto představení doporučit, určitě nebude litovat

 • nica1

  Ve čtvrtek jsme byly na představení s Anetkou (manžel nemohl).Představení se nám líbilo a jelikož je Anetka v telecím věku tak se žulila od začátku do konce.Divadlo je menší a mínus je v tom,že řady jsou všechny ve stejné výši takže v poslední řadě není moc vidět. Večer jsme si užily a představení vřele doporučuji 🙂

 • anabell

  krásný příběh 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist