Krásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky…

Rubrika: Tipy pro rodinu

Přijměte srdečné pozvání do Divadla v Rytířské na komedii Frankie & Johnny v podání Terezy Kostkové a Aleše Hámy. Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na březnové představení za jedinou správnou odpověď na soutěžní otázku. Vyrazíte s námi za kulturou?

Divadlo v Rytířské, Rytířská 31, Praha 1

uvádí

FRANKIE & JOHNNY

autor: Terrence McNally

překlad: Kateřina Hilská

režie: Petr Kracik

hrají: Tereza Kostková a Aleš Háma

Krásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky…

banner fj

I když už máte za sebou kousek života a několik zklamání, pořád je naděje!

Johnny se právě vrátil z vězení a našel si práci v malé newyorské restauraci, kde pracuje i Frankie. A právě otevřeně prostořeká číšnice ho okouzlí. Jednou večer spolu náhodou skončí v posteli. A je tady obyčejně neobyčejné ráno. Zatímco Frankie vše považuje za drobnou aférku, protože zklamání z mužů zažila už dost, Johnny se zamiloval. V první chvíli se zdá, že jejich vztah nemůže fungovat. Ani jeden nejsou už nijak mladí. Ona má za sebou několik nepovedených lásek. On rozpadlé manželství. Po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne jakási naděje. Že by ti dva měli ještě šanci…?

Frankie & Johnny – Tereza Kostková, role Frankie

158_uprČím si vás získala hra Frankie & Johnny?
Naprostou opravdovostí, nepokrytostí v oblasti lidské intimity a přese všechny citlivé otázky humorem a závěrečnou nadějí. Jako rozený optimista to nemohu nechtít podtrhnout.

Je vám postava Frankie něčím blízká?
To naprosto netřeba odhalovat… Žena i herečka musí mít svá drobná tajemství. Podstatné je, že Frankie hraju ráda.

Jaká je divadelní spolupráce s Alešem Hámou?
Často se setkáváme po představení s reakcí, že „Aleš velmi pozitivně překvapil“. Dotyční mají na mysli onu činoherní rovinu a hloubku. Mě ale nepřekvapil, vím to o něm dávno a vážím si, že roli přijal a nešetří talentem ani humorem.

Pozor, soutěž!

Zaujala vás naše pozvánka do Divadla v Rytířské? Tři z vás mají nyní šanci vstupenky na tuto příjemnou komedii vyhráv v naší soutěži. Jako obvykle bude stačit správná odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a troška štěstí při tipování.

Soutěž o vstupenky na komedii Frankie & Johnny poběží od 16. do 29. ledna 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko. Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Toto taky stojí za přečtení!

Držte si klobouky, do kin přichází Toy Story 4!

Přiznejte se. Kdo se už nemohl dočkat dalšího pokračování Příběhu hraček? Tak pro vás máme dobrou zprávu. Právě dnes

Čtu dál →

Nejčastější chyby, kterých se lidé dopouštějí během Keto diety

Keto dieta je systém stravování, který je založen na nízké konzumaci sacharidů. Stejně jako ostatní stravovací směry, je třeba

Čtu dál →

[Soutěž] Správná pětka na ostrově pokladů

Prázdniny se za chviličku přehoupnou do své druhé poloviny a my pro vás máme pár tipů, jak si zpříjemnit

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

 • fiserovam
  fiserovam

  I já jsem měla možnost ve čtvrtek uvedené představení navštívit a odcházela jsem spokojena. Jde o hezký příběh, který byl ještě zvýrazněn kvalitním hereckým provedením Alešem Hámou, který ztvárnil Johnyho zcela přesvědčivě, jako by šlo o jeho vlastní život. Tereza Kosková pak nijak nezaostávala a byla rovněž perfektní. Ještě lepší zážitek by byl sledovat představení v klasickém divadle. Zde jsou diváci v zadních řadách přece jenom o ještě lepší prožitek trochu ochuzeni. Kdo má rád konverzační komedie, tak mohu toto představení doporučit, určitě nebude litovat

 • nica1

  Ve čtvrtek jsme byly na představení s Anetkou (manžel nemohl).Představení se nám líbilo a jelikož je Anetka v telecím věku tak se žulila od začátku do konce.Divadlo je menší a mínus je v tom,že řady jsou všechny ve stejné výši takže v poslední řadě není moc vidět. Večer jsme si užily a představení vřele doporučuji 🙂

 • anabell

  krásný příběh 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist