Agentura Slunečnice nabízí pomocnou ruku i pro vaši rodinu

Rubrika: Domácnost a bydlení, Tipy pro rodinu

Mít rodinu, to je jistě krásná věc, ovšem někdy vlastní síly nestačí a je třeba se spolehnout na pomoc druhých. Doba je taková, že stále více maminek a tatínků potřebuje pomoci hlavně s hlídáním, ale jejich příbuzní nemohou, nebo nemají dostatek času. Svízelnou situaci lze naštěstí rychle řešit. Službu hlídání dětí a nejen ji nabízí rodinná Agentura Slunečnice, a to ve formě, která se i vám bude určitě zamlouvat. Jak Agentura funguje a jak může přispět k perfektnímu fungování i vaší rodiny?

Hlídání dětí dostává díky Slunečnici nový rozměr

Agentura Slunečnice vznikla jako rodinná firma a tento status si úspěšně drží již 15 let. Služby agentury jsou orientovány na rodinu. Cílem je: Pomoci a zajistit tak perfektní chod domácnosti. Agentura Slunečnice klade důraz nejen na kvalitu služeb, ale i na individuální přístup. Dokáží vyřešit i složité problémy tak, že ve výsledku vypadají velmi jednoduše.

slunecnice01

Agentura nabízí hlídání dětí, ale rozhodně ne jen v klasické podobě. Chůvy, které se hlídání věnují, prochází přísným výběrovým řízením. Díky tomu má každý rodič jistotu, že se o jeho dítě postará zkušená osoba. Výhodou je, že si s chůvou můžete domluvit individuální podmínky toho, jak bude péče o vaše dítě vypadat. Chůvy vždy připraví program, který bude vašemu dítěti a vám maximálně vyhovovat.

V agentuře je možné objednat hlídání dětí v klasické formě: Chůva přijde k vám domů a postará se o vaše děti. To ale není vše. Domluvit si můžete například jen doprovod dítěte do školy, na kroužky apod., hlídání v cizím jazyce, hlídání během nemoci a dokonce i hlídání dětí při firemních akcích. Agentura Slunečnice nabízí hlídání pravidelné, krátkodobé, jednorázové i dlouhodobé. Skrze agenturu je možné dokonce sehnat i chůvu, která bude docházet pouze k vám. V tomto případě si přečtěte ještě tento článek. Dozvíte se v něm, na co si dát při výběru chůvy pozor.

slunecnice_02

Objednáte velmi snadno

Chůvy a jejich služby lze objednat telefonicky, e-mailem či přímo na oficiálním webu agentury. Na začátku je možné si chůvu během dvou dnů vyzkoušet. Zkušební hlídání je zdarma. Cena za hlídání dětí (při dlouhodobé hlídání nad 80 hodin měsíčně) je pouhých 140 Kč/hodinu.

Napsal/a: Agentura Slunečnice

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist