Sbírka ve prospěch Azylového domu pro matky s dětmi v nouzi Koclířov

Rubrika: Pomoc

ad_koclirovZačátkem týdne nám do redakční pošty přišel email s prosbou o zveřejnění výzvy k účasti na sbírce ve prospěch Azylového domu pro matky s dětmi v nouzi, který je v Koclířově. Sbírku pořádá občanské sdružení Asociace náhradních rodin ČR, konkrétně místní klub Chrudim.

Jedná se již o třetí sbírku v pořadí, v prvních dvou měsících tohoto roku proběhly sbírky pro kojenecké ústavy v Mostě a v Kolíně. O jedné z nich už informovala na našich stránkách Králíček4 v diskuzi o „naší – VD“ sbírce.

A teď už tedy avizovaná výzva:

Pořadatel: Místní klub Chrudim, ANR ČR
Trvání akce: 1.3. – 31.3. 2010
Dary: hračky pro děti, pastelky, omalovánky, papír na malování, knihy, oblečení, ceny do soutěží, příp. i potřeby pro domácnost, nábytek, elektroniku, výpočetní techniku.


V měsíci březnu pořádá náš klub náhradních maminek další sbírku. Tentokráte ve prospěch Azylového domu pro matky s dětmi v nouzi se sídlem v Koclířově.
Více informací o tomto zařízení, resp. občanském sdružení, které je zřizovatelem, se dozvíte zde: http://www.nasdomov.wz.cz/main.php?co=azyl.

Pakliže se budete chtít zapojit do této sbírky i vy, můžete tak učinit předáním některé z našich členek, příp. přímým zasláním na níže uvedenou adresu (heslo „Chrudim“):
Azylový dům pro matky s dětmi v nouzi
Koclířov 140
569 11

Jména dárců budou opět vyvěšena na http://klubasociacenr.webnode.cz, všem předem děkujeme.
Petra Vojtová,
místní klub Chrudim, ANR ČR

Zapojíte se?

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist