Jarní „Srdíčkový den“ 6. – 7. dubna

Rubrika: Pomoc

Občanského sdružení Život dětem pořádá ve dnech 6. – 7. dubna tradiční „Srdíčkový den“. Sbírkovými předměty jsou přívěsky se srdíčkem a logem o.s. Život dětem – usměvavým sluníčkem v prodejní hodnotě 35 korun.

logo

Výtěžek sbírky je určen na nákup zdravotnické a přístrojové techniky v Praze pro Pediatrickou kliniku UK 2. LF FN Motol a Kliniku dětské chirurgie a traumatologie 3.LF UK Fakultní Thomayerovy nemocnici v Krči, v Brně pro dětskou kliniku FN Brno II., Černopolní ul. a v rámci ČR pro další dětská oddělení a zařízení pečující o nemocné, postižené a opuštěné děti.

malý plakátObčanské sdružení Život dětem od počátku své činnosti zakoupilo zdravotnickou a přístrojovou technologii a poskytlo další pomoc již ve výši přesahující 82 miliony korun. Podrobné informace k zakoupeným darům najdete na www.zivotdetem.cz.
Občanské sdružení Život dětem srdečně děkuje všem laskavým lidem, kteří si ve dnech sbírky 6. a 7. dubna 2009 přívěsky zakoupí a pomohou proměnit „dětské slzy v úsměv“.

Kliknutím na plakát si jej zvětšíte.

Kontakt:
Anna Strnadová, ředitelka o.s. Život dětem
tel.: 603 524 935, 284 840 516

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Návod na výrobu vánočního zvonečku

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a proto je vhodné ve volných chvílích začít s přípravou vánočních ozdob. Největší radost

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • JanaOss

    přispíváme s Jájou každý rok. mě+ly jsme doma hodně takových kytiček, srdíček a nějakých pohlednic a tak jsme to dali do školy na první stupeń na naši malotřídku a úča to rozdávala jako odměny.

  • Kasparek

    ahojky děkuji za upozornění každý rok se této akce zůčastňuji nerada bych vynechala.dík papapa

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist