Benefiční večer BONA MENTE – dobrý úmysl

Rubrika: Pomoc

Benefiční večer BONA MENTE – dobrý úmysl se uskuteční k 10. výročí založení občanského sdružení Život dětem, známé široké veřejnosti pořádáním tradičních Srdíčkových dnů, pod záštitou primátora hl.m. Prahy MUDr. Pavla Béma dne 29. října 2009 od 20.00 hodin v atraktivních prostorách Divadla Hybernia v Praze (Náměstí Republiky 4, Praha 1).

Benefiční večer BONA MENTE – dobrý úmysl bude vysílat v přímém přenosu TV Barrandov.

Ve prospěch vážně nemocných a opuštěných dětí vystoupí přední umělci české hudební scény Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Petr Janda, Milan Drobný, Vlasta Horváth, Petr Bende společně s vystoupením dívčí skupiny 5angels a tanečního vystoupení dětí z AT studia Domino. Program večera je zpestřen několikaminutovou módní show našeho předního módního návrháře Petra Lakrona.

Výtěžek benefičního večera je určen na nákup přístrojové techniky do prostor pěti neonatologických center – v Praze, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, dále pro dětskou nemocnici FN Brno a současně na podporu dětských domovů rodinného typu.

Večerem vás provede Jitka Schneiderová a Saša Rašilov.

náhled

Televizní diváky TV Barrandov a diváky přímo v Divadle Hybernia čeká spousta překvapení a krásných zážitků.
Budete mít možnost slyšet premiéru krásné písně Bona Mente, kterou speciálně pro benefiční večer složil zpěvák a skladatel Vlasta Horváth. Vlasta píseň nejen složil, ale také zpívá společně s Monikou Absolonovou a dívčí skupinou 5angels. Uvidíte úžasná vystoupení hvězd naší populární scény, poznáte děti z dětských domovů. Budete mít možnost poznat i prostředí nemocnic, pro které je výtěžek večera určen. Návrhář Petr Lakron si pro vás připravil představení svých krásných modelů, které předvedou modelky Lucie Váchová – Křížková, Lilian Sarah Fischerová, Zuzana Jandová, Zuzana Štěpanovská, Martina Dvořáková, Libuše Vojtková a další.

plakát
Neustále se budete přenášet z jednoho světa do druhého, budete se bavit, smát a zároveň budete mít možnost poznat svět nemocných a opuštěných dětí.

Večer vyvrcholí závěrečnou aukcí diamantu, fotografií Jana Saudka a Sáry Saudkové, obrazu Dominika Mareše, šatů návrháře Petra Lakrona a krásného víkendu stráveného v luxusním voze Ferrari 360 Modena F1.

Vstupenky zakoupené přes Ticketportal jsou slosovatelné. Jejich zakoupením pomůžete nejen dalším nemocným a opuštěným dětem, ale současně můžete vyhrát letenky do vámi vybrané destinace. Do soutěže je věnováno 6 letenek, každá v hodnotě 25 000 Kč. Výherci obdrží dvě letenky.

Občanské sdružení Život dětem od počátku své činnosti zakoupilo zdravotnickou a přístrojovou technologii a poskytlo další pomoc již ve výši přesahující 87 milionu korun. Podrobné informace najdete na www.zivotdetem.cz.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist