Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Rubrika: Domácnost a bydlení

Samolepící arch_1Glue Dots přichází s novinkou, která je jako šitá na míru všem šikovným tvořilkám… Zlaté české ručičky, které se nespokojí s nabídkou hotových ozdob a většinu rozličných ozdůbek a detailů na svých stránkách a přáníčkách si vyrábí samy,  nyní mají dalšího pomocníka pro svůj kreativní rozlet.

Řeč je o samolepícím oboustranném archu. Z aršíku je možné vystřihnout či pomocí raznice vyrazit jakýkoliv tvar, písmeno, celý nadpis apod. a pomocí různých sypkých materiálů jej dotvořit přesně tak, jak si představujeme.  Můžeme použít třpytky, drobné korálky, kamínky, písek, slámu…  možnosti jsou takřka neomezené. Kolikrát vás už napadlo, že na albu z dovolené u moře by byl hezký nadpis z písku?

Samolepící arch_2Samolepící arch_3

Práce s takovým archem je velmi jednoduchá. Požadovaný tvar vyrazíme nebo vystřihneme, sejmeme folii z jedné strany, touto stranou přilepíme kam potřebujeme a sejmeme fólii iz druhé strany. Nyní zasypeme tvar třpytkami, pískem apod. a zbytek sklepeme. Tam, kde jsme nalepili náš tvar, zůstane posypáno.

Samolepící arch_4Samolepící arch_6

Jedná se o tzv. suché lepení, nikde nám nic nekape, neteče, třpytky jsou přesně tam, kde potřebujeme a tímto způsobem můžeme ozdobit i ty nejjemnější vyražené tvary.  Vyzkoušejte, uvidíte, že vás nadchne, jak je to snadné a efektní …

Samolepící arch_7Samolepící arch_8

V nabídce E-shopu Svět vzpomínek nyní najdete  samolepící aršíky i třpytky v různých barvách.

Napsal/a: Věra Baumgartnerová

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist