Řešení pro renovaci nábytku či dveří

Rubrika: Domácnost a bydlení

Pokud stále ještě nebydlíte ve vlastním a v nejbližší době to nebude možné, asi nebudete chtít investovat velké částky do nábytku a vybavení pro přechodné bydlení. Nebo nábytek ještě slouží, ale už se okoukal? Navrhneme vám nenákladné řešení, které je ovšem hned vidět a může tak přinést velké uspokojení.

Vše je navíc rychlé, čisté, efektní a nepříliš drahé! Můžete se zařídit pěkně, útulně, dle posledních trendů a to za malý peníz.
U nábytku, který má hladký tvar, jsou v poslední době trendem samolepící fólie. Objevte i vy jejich kouzlo a mnohostranné použití! K nepoznání dovedou změnit i třeba panelákovou kuchyni. Samolepící fólie jsou ideální pro renovaci kuchyňských linek, dveří, nábytku, umakartových jader apod.

Jejich výhodou je snadná instalace, jednoduchá údržba a díky jejich cenové dostupnosti i možnost častější výměny vzorů a textur. Pokud se vám zachce, můžete mít třeba každé roční období kuchyni v jiném stylu a barvách.

Na našich stránkách www.e-color.cz naleznete fólie se vzory dřeva, dlaždic, mramoru, korku, cihel apod. V nabídce jsou i fólie transparentní, které jsou určeny k dekoraci skleněných ploch. Fólie jsou dodávány v šířích 45, 67,5 a 90 cm. Ačkoliv jde o fólii, může budit dojem, že je to ořechové nebo třešňové dřevo, že jde o keramiku, mramor, nejnovější kovovou metalízu a podobně. Nábytek tak může mít neotřelý a zajímavý vzhled i za dostupnou cenu. Vzory a textury se dají různě kombinovat, fantazii se meze nekladou. Záleží jen na vás, co si vymyslíte! Vyhrajte si, skoncujte s nudou. A pokud se nechcete zrovna hned pouštět do renovace celé kuchyně, protože nevěříte své manuální zručnosti, zkuste nejprve něco menšího. Polepit krabici, dveře, staré židle, rámečky atd.

foto

Pozor! Od 3. do 16. srpna 2009 je firma e-color sponzorem dalšího kola obnovené soutěže Kdo hledá, najde!

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Tak na těchto stránkách jsem dokázala být hodiny. Tolik inspirace do bytu, různých dekoračních obrázků, jen jsem vzdychla a obdivovala 🙂 Moc se mi líbí dekorační samolepky na zeď. Viděla jsem to v pořadu Jak se staví sen a po vymalování obýváku mám v plánu si něco takového pořídit. Určitě za velkých protestů mého přítele 🙂
    Jen kdyby ty luxusní tapety nebyly tak drahé 🙁
    Já mám polepenou samolepícími tapetami kuchyňskou linku a vypadá to líp, než bílá. Ovšem na dvěře bych si netroufla.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist