Jak vyzdobit (nejen) dětský pokoj

Rubrika: Domácnost a bydlení

Rádi bychom Vám představili internetový obchod www.e-color.cz, ve kterém najdete největší nabídku tapet a fototapet na internetu, širokou škálu nástěnných a okenních dekorace, samolepících bordur.


Dále nabízíme spoustu krásných dětských samolepících obrázků, bordur a pěnových figurek, se kterými během chvilky proměníte dětský pokojíček v pohádku.
Vaše děti si s Vámi mohou vybrat svého oblíbeného hrdinu z pohádek Disneyho např. Medvídka Pú, Bořka Stavitele, Cars, Witch nebo z českých večerníčků např. Krtečka, Rákosníčka, Pata a Mata a spoustu dalších.

Naším stěžejním programem jsou tapety, které se vrací do módy a dokonce vypadají velmi dobře. Tapetováním lze rychle a cenově výhodně změnit či oživit tvář interiéru nebo dodat nový lesk staršímu nábytku. Tapety dokáží zakrýt nerovnosti povrchu a mohou částečně působit i jako protihluková bariéra.

dokreslovací tapeta

V očích mnoha lidí je tapetování spojeno s velkým úsilím a s výsledkem, který neodpovídá očekávání. Moderní materiály a pomůcky však všechno velmi usnadňují.

Více se dozvíte na našich stránkách www.e-color.cz v sekci Tapety.
Tam také od 29. července do 11. srpna najdete odpověď na soutěžní otázku ze soutěže Víte…?, kterou jsme pro Vás ve spolupráci s internetovým obchodem e-color připravili.


www.e-color.cz
mail: info@e-color.cz
SKYPE: e-color.cz
ICQ: 465 991 413
mobil: 608 449 590

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Tip na výlet: Jestřebí hory a frankfurtská polévka

Jedno letní pondělí jsme chtěli využít krásného počasí a vyrazit někam do přírody. Našli jsme dvě dosud nezdolané rozhledny

Čtu dál →

Recenze: Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola

Ráda by vám představila knižní novinku autorky Petry Martiškové s názvem Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola, která

Čtu dál →

Recenze: Jak to bylo s panem vlkem?

„To je o Karkulce? To přece znám. Všechny pohádky mám přečtený už dávno, vždyť je mi DESET, mami!“ sdělil mi

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

 • Petra

  Soutěžní otázka: Jak se nazývá kategorie dokreslovacích tapet pro děti?
  Správná odpověď: 4Kids

  Počet soutěžících: 697

  Výherkyně: hanul, embee

  GRATULUJEME!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist