Co očekáváme od kvalitní palandy nejen pro děti?

Rubrika: Domácnost a bydlení

První, co nás napadne, bude pravděpodobně „příjemné a pohodlné spaní“. Ale nikdo z nás nehledá pouze vysoký uživatelský komfort, těch očekávání je daleko více. A takto je to se vším. I s postelemi. A v našem rodinném truhlářství s tradicí víme, co naši zákazníci očekávají od dětské palandy či palandy pro dospělé.

Vyrábíme kvalitní postele z masivu

Co se týče nábytku, vždy platila a bude platit pouze jediná rovnice. Kvalitní nábytek = nábytek z masivu. Proto v našem truhlářství používáme pouze poctivý borovicový masiv. Jestliže jste v mládí sdíleli dětský pokoj se sourozencem, pravděpodobně byla jeho součástí dětská palanda. Tento druh postele je stále velmi oblíbený, a když si u nás starostliví rodiče vybírají jednu z moderních dětských paland, řeč se točí především kolem bezpečnosti, bytelnosti a individuálních rozměrů.

palandy1

Za všech okolností bezpečné a bytelné dětské postele

Všechny naše palandy jsou vybavené tzv. ohrádkou (vodorovnými zábranami), které zabezpečují, že vaše dítě ani ve dne ani v noci z postele nespadne. Pokud se přesto stále některá z maminek bojí, že by její drobeček mohl ve spánku proklouznout mezerou mezi zábranou a matrací, máme pro ni připraveno elegantní řešení – ohrádku vyplněnou svislými špruslíky (k vidění např. u našich nejprodávanějších paland pro děti Alexander nebo Daniel).

palandy2

Promyšlená masivní konstrukce a vysoká nosnost našich paland kromě 100% bezpečnosti zajišťuje také velkou bytelnost a možnost použití paland i pro dospělé.

Kvůli palandám se však na nás lidé obrací díky těmto výhodám.

Patrové postele řeší nedostatek místa

Známe to všichni, cena za každý metr čtvereční podlahové plochy je vysoká a po skončení krize znovu roste. Často se však dostaneme k bydlení, kde podlahové plochy není nazbyt, ale zato máme vysoké stropy. Pokud chceme tento prostor smysluplně využít, když už ho stejně vytápíme, přichází ke slovu palandy, patrové postele a vyvýšené postele.

palandy3

Pohodlné spaní pro tři nabízejí trojlůžkové patrové postele

Kromě klasické palandy s postelemi přímo nad sebou máme v nabídce i palandy do rohu místnosti, tedy rohové palandy (např. Juda), posuvné palandy (např. Albert) nebo dokonce palandy pro tři. U těchto trojlůžek si můžete vybrat, jestli bude třetí postel výsuvná, tzv. palanda s přistýlkou, nebo se bude masivní trojlůžko skládat z prostorné spodní manželské postele a jedné horní postele.

palandy4

Individuální rozměry postelí na zakázku

V případě, že si ani z této nabídky nevyberete, neváhejte nás kontaktovat. Rádi si poslechneme představu vaší nové palandy z masivu a na míru zpracujeme a zašleme originální grafický návrh požadovaného atypického řešení.

palandy5

Snažíme se pružně reagovat na přání našich zákazníků, proto nejčastěji požadované úpravy naleznete přímo v konfigurátoru u jednotlivých modelů. Tam si také můžete vybrat např. umístění vlezu na horní postel, prostorovou konfiguraci rohové palandy nebo barevný odstín, do kterého Vám původně přírodní palandu namoříme.

Naše rodinné truhlářství z malebné Vysočiny si svou reputaci vybudovalo díky poctivé řemeslné práci a velkému důrazu na:

Rychlý zákaznický servis a osobní přístup

Plně si uvědomujeme, že výrobou a prodejem kvalitní palandy náš servis ani zdaleka nekončí. Jakožto zakázkové truhlářství dbáme na individuální přístup ke každému zákazníkovi, nasloucháme mu a, pokud je to technicky možné, snažíme se realizovat jakýkoliv jeho nápad či přání.

Recenze postelí přímo od zákazníků

Co takovému přístupu říkají naši zákazníci si můžete přečíst v sekci Reference. O dopravu, která je v rámci celé ČR zdarma, se starají přímo naši zaměstnanci, kteří na místě palandu na přání i smontují.

Ani po prohlédnutí produktových obrázků si neumíte představit, jak bude daná palanda vypadat v prostoru? Díky zpětné vazbě od našich zákazníků si v již zmiňované sekci Reference můžete prohlédnout finální instalace našich poctivých dřevěných paland, na které dáváme záruku 36 měsíců.

Jsme vaše Palandy.cz

A co Vy? Už jste přemýšleli o nové palandě z masivu? Neváhejte nás navštívit na Palandy.cz

Napsal/a: Palandy.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist