Tinky: Coodly Zoo

Rubrika: PR článek

Říká se, že mít dítě je to nejlepší na světě a mateřství je nejkrásnějším obdobím života. To, jak velká je to pravda, však pozná každá žena až ve chvíli, kdy se stane matkou.

Naneštěstí neexistuje žádná příručka, která by vás skutečně připravila na to, co přijde, až miminko, které si 9 měsíců hovělo v pohodlí vašeho bříška, vykoukne na svět. Z vašeho života se stane bláznivý kolotoč, jehož středobodem je tenhle drobeček, a i když má jen pár kilo, dá vám pořádně zabrat. Někdy zkouší vaši trpělivost, pláče, i když nemá proč…všechny tyto momenty ale přehluší jediný úsměv, jedno spokojené výsknutí, jedno hřejivé objetí.

Malé miminko má své potřeby – musí papat, spinkat a mít sem tam plnou plínku. Kromě toho však má být i spokojené a šťastné, aby krásně rostlo a hezky prospívalo. S krmením a přebalováním se musí každá maminka vypořádat po svém, s tím ostatním vám pomůže firma Cuddly Zoo.

Filozofií značky je vytvořit pro děti od narození až do předškolních let přátelské a kreativní prostředí umožňující získat nové dovednosti a všestranně se rozvíjet. Proto si firma Cuddly Zoo dala za cíl vytvořit pro vás a vaše nejdražší něco víc než jen obyčejnou deku či hračku a díky vzdělávacímu designu, nejvyšší kvalitě materiálů a perfektnímu zpracování se jim to povedlo.

Všechny produkty jsou vyrobeny z tkanin, jako je hladká bavlna a měkká tkanina Minky s vyvýšenými tečkami stimulujícími hmat, a speciálně navržené vzory umožňují dětem poznávat tvary, zvířata, písmena, číslice a učí je počítat i jinak prozkoumávat svět.

Zachumlejte své maličké do té nejhebčí deky s veselými motivy, které jej zaujmou na první pohled. Využijete ji jako přikrývku při odpoledním šlofíku, jako hrací deku nebo jako měkounkou výplň do kočárku či autosedačky.

t1

Jako andílek bude vaše děťátko spinkat v příjemně prodyšné ložní soupravě ze 100% bavlny a po probuzení bude nadšeně objevovat, jaké zvířátko na něj vykoukne z jejích záhybů. Bude to roztomilý tučňáček, zvědavá opička nebo barevná sovička?

t2

Značka Cuddly Zoo ale myslí i na maminky. Praktickým pomocníkem pro vás jistě budou přebalovací tašky Cuddly Zoo, do kterých se díky spoustě kapes i velkému vnitřnímu prostoru vejdou všechny důležité věci od plenek, pití a oblíbených hraček až po to, co na společných vyjížďkách potřebujete vy samy. Jejich stylový design je může v mžiku proměnit v praktickou kabelku.

t3

Denní program miminka se sice skládá z jídla, spánku a hraní, ale tou nejoblíbenější činností je jednoznačně tulení. Nejraději se samozřejmě objímá a mazlí se svou maminkou nebo tatínkem, když ale nemají čas, může se tisknout k heboučkému dinosauřímu kamarádovi vyrobenému z nebesky měkké tkaniny Minky.

t4

Multifunkční polštář Bear oceníte při nejrůznějších příležitostech – vaše děťátko na něm bude mít královské pohodlí při kojení a perfektně poslouží i jako příjemná opora zad při sezení. Heboučký měkký polštář se u vás doma rozhodně neztratí!

t5

Každé miminko automaticky strká do pusinky vše, co není přibité, a někdy i to, co přibité je. Určitě jste se už mnohokrát pousmály nad tím, jak v těch pár zoubkách vašeho maličkého končí všechno možné, od dálkového ovladače až po nohu jídelního stolu. Tak mu pořiďte plyšové kousátko Cuddly Zoo s barevnými stužkami po obvodu…bude mít radost.

t6

Víme, že není nic, co byste pro své miminko neudělaly.

A není nic, co by pro vaše miminko neudělala firma Cuddly Zoo.
Spoustu produktů značky Cuddly Zoo nyní najdete na tinky.cz.

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist