Stylové batohy: Jak vybrat ten nejlepší?

Rubrika: PR článek

Hledáte batoh, který bude opravdu dobře vypadat a zároveň se stane skvělým parťákem k podnikání nejrůznějších aktivit? Abyste si ho užili co nejdéle, je třeba vybírat nejen podle vzhledu. Pojďte se podívat na 4 základní body, které je třeba vzít v úvahu před tím, než stylový batoh pořídíte.

Zdravá záda – základ pro pohodlné nošení

Ať už budete batoh používat každý den nebo pouze občas, rozhodně se zajímejte o to, jak sedí na zádech. Samozřejmostí je ergonomicky tvarovaný zádový systém. Komfort nošení zvýší také polstrované a délkově nastavitelné popruhy široké alespoň 4 centimetry. Aby bylo použití batohu skutečně příjemné, musí konstrukce držet tvar i při zátěži. Tomu napomůže vyjímatelný hliníkový rám, který už dávno není pouze výsadou turistických batohů nebo aktovek pro prvňáky.

Vyberte batohu opravdu stylový kabát

To první, co při výběru batohu zaujme většinu lidí, je jeho tvar a barva. V podstatě máte na výběr ze dvou cest. Buď vsadíte na diktát módy a zvolíte barvy a vzory odpovídající posledním trendům, nebo sáhnete po nadčasovém zpracování, které bude IN i za pár měsíců. Pokud byste rádi, aby se batoh hodil jako doplněk k nejrůznějšímu oblečení, volte raději jednobarevný model. Velmi oblíbené jsou například tvídové stylové batohy vyvedené v různých odstínech šedé a antracitové.

Dobrá funkčnost zpříjemní používání

Batoh do školy nebo pro volný čas by měl svému majiteli přinášet maximální radost při užití. To zajistí nejen jeho vzhled, ale především funkčnost. Rozmyslete si, k jakému účelu bude váš batoh sloužit, a podle toho vybírejte jednotlivé prvky. Potřebujete jednu velkou kapsu, nebo naopak více přihrádek? Chcete separátní kapsu na lahev s vodou? Uvítáte batoh s polstrovanou kapsu na notebook, tablet či mobil? Tato přání umí splnit každý kvalitní model.

Odolný batoh? Dbejte na kvalitní materiál

Abyste uchránili předměty, které budete na zádech nosit, je třeba myslet na odolnost batohu. Hlavní roli hraje samozřejmě pevný materiál –ideálně naimpregnovaný nebo pogumovaný speciálním zátěrem zabraňujícím proniknutí vody. Kvalitní stylové batohy jsou vyrobené právě z takového materiálu. Pokud chcete mít 100% jistotu, že vnitřek batohu zůstane suchý, pořiďte speciální pláštěnku, která bude dobře sedět i za horšího počasí.

TIP: Hledáte model, který vydrží i náročné podmínky? Zaměřte se na to, zda batoh prošel zátěžovými testy a může se pyšnit certifikátem kvality. Ušetříte si tak spoustu času při pátrání, zda je vybraný kus kvalitní, či nikoli.

Napsal/a: Topgal.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Po stopách Baroka v Čechách

Při toulkách po České republice potkáváme spoustu budov, parků, památek. Některé jsou více zajímavé a jiné méně. Mnohdy se

Čtu dál →

Zapomenuté zpívání

Byla jednou jedna malá holčička, jmenovala se Anička. Anička byla šikovné, zdravé, hravé a zvídavé malé děvčátko, které moc

Čtu dál →

Recenze: Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška

Svátkem Tří králů končí kouzelné vánoční období, které jsme si letos s dětmi v MŠ Sluníčko opravdu užili. Ke

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist