Stilago znamená – světové módní značky za obrovské slevy

Rubrika: PR článek

stilagoNa český internetový trh vstupuje nový módní nákupní klub Stilago.cz.  Je určen pro dámskou i pánskou veřejnost, která si potrpí a vyhledává prvotřídní značkové zboží, ale zároveň je cenově citlivá.


Stilago zprostředkovává prodej módního oblečení, obuvi a doplňků více než 500 světových značek, přičemž se soustředí zejména na ty italské.  Na adrese www.stilago.cz se tak nabízí aktuální kolekce například od Just Cavalli, Adidas, Cafe Noir, Baci&Abbracci, Bruno Magli, Burton, D&G, Francesco Biasia, Furla, Hilfiger Denim, Mango, Marella, Max Mara, Marina Yachting, Columbia nebo Timberland až v 70% slevě.

img_01_stilago_otevira

Pro seznámení se záběrem tohoto módního klubu si vystačíte pouze s vaší e-mailovou adresou, která je nezbytná k získání členství v klubu. Právě prostřednictvím elektronické pošty jste totiž pravidelně informováni o aktuálně probíhajících několikadenních kampaních, takže nemusíte neustále sledovat nabídku na klubových stránkách. Originální zboží z nabídky získává ten nejrychlejší. Vybraný sortiment se záhy posílá na dobírku a dodací lhůta nepřekračuje tři týdny. Do té doby nic neplatíte a vaše peníze jsou v bezpečí. V případě, že byste si nákup po obdržení zásilky rozmysleli, můžete ho bez komplikací do dvou týdnů vrátit – v tomto případě je pro Vás připraveno zázemí pražského kontaktního centra, které Vám zodpoví veškeré otázky spojené s členstvím i samotným nákupem.

Služby telefonního centra zaštiťuje zakladatel klubu Stilago – Studio Moderna. Tato společnost, se kterou tým Stilago úzce spolupracuje je jednou z největších společností přímého prodeje v regionu a již si získala důvěru více než 10 milionů zákazníků. Studio Moderna má celkem 19 zastoupení, z nichž jedno sídlí v Praze.

img_02_stilago_otevira„Hlavním podnětem pro zřízení pobočky klubu STILAGO v České republice je především rostoucí zájem o kvalitní a značkové zboží, které je u nás, proti západní Evropě, méně dostupné a tuzemská nabídka je velice omezená. Právě členství v módním klubu umožňuje zákazníkům dosáhnout na originální a hodnotné zboží za velmi výhodné ceny,“ prezentuje Stilago.cz regionální manažerka společnosti Studio Moderna Fashion Group, Petra Kůlová. „Pražská pobočka nám zároveň umožňuje být blíže českým klientům, získávat bezprostřední ohlasy a sledovat aktuální trendy, které jsou specifické pro náš trh,” dodává.

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Jak si s dětmi užít jarní prázdniny?

Jarní prázdniny jsou již v plném proudu a právě toto období je ideálním časem, během nějž by si měli udělat volno také

Čtu dál →

10 tipů, jak dodržet novoroční předsevzetí

Nalezení rovnováhy při plánování novoročních předsevzetí je důležité. Je potřeba si dát dost velké cíle na to, aby se

Čtu dál →
jak být skvělá máma

5 tipů, jak být skvělou mámou

My mámy máme takovou zvláštní schopnost. Ať děláme, co děláme, máme aspoň jednou za čas pocit, že toho není

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Anonymní

    Zajímám se o módu a chtěla bych se zaregistrovat do clubu Stilago.Ticháčková

  • Anonymní

    Chtěla bych se zaregistrovat do clubu STILAGO,ale nejde mi to.Děkuji.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist