Společnost Tchibo prodává kávu. Víte ale také, že Vám každý týden nabízí spotřební zboží?

Rubrika: PR článek

tchibo_smallKaždý týden Tchibo uvádí na trh novou kolekci zhruba třiceti nových spotřebního zboží s výborným poměrem ceny a kvality. Každou kolekci sjednocuje hlavní téma, například Barvy pro Váš jídelní stůl. V průběhu roku se tak vystřídají všechny atraktivní oblasti spotřebního zboží pro Váš běžný život – od kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky šperky, až po zahradu.

Každá kolekce je limitovaná a prodává se pouze omezenou dobu nebo do vyprodání zásob!

Zboží z těchto kolekcí zakoupíte v síti prodejních míst Tchibo a v internetovém obchodě www.tchibo.cz. Navštivte obchod www.tchibo.cz a přesvědčte se, že z nabídky i pro tento týden si vyberete.

Speciální nabídka pouze pro čtenářky vybraných portálů. Pokud se zaregistrujete na stránkách www.tchibo.cz do 31. Března 2010, obratem Vám odešleme poukaz v hodnotě 100 Kč, který okamžitě můžete uplatnit při Vašem prvním nákupu!

Pro registraci, prosím, klikněte zde: chci získat poukázku v hodnotě 100 Kč na www.tchibo.cz

Pro nákup se můžete inspirovat zde:

TO MUSÍM MÍT!

TchiboTrendy přicházejí a zase odcházejí. Ale přece jen ne všechny! Přinášíme Vám oblečení a doplňky, které dlouhodobě neztrácejí nic ze své aktuálnosti. A jednotlivé modely se Vám navíc budou zaručeně hodit ke spoustě příležitostí.

POHYB VÁS BUDE BAVIT!

TchiboAby Vás trénink od teď bavil ještě víc, sestavili jsme pro Vás novou kolekci vybavení, které se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu, neomezuje Vás v pohybu a navíc volbou barev odpovídá nejaktuálnějším módním trendům.

VYDATNÝ SPÁNEK

TchiboDíky drobným doplňkům může být náš spánek ještě klidnější, hlubší a uvolněnější. Přesně z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili nabídku pohodlných a funkčních lůžkovin. Na Vás i Vaši rodinu čeká kompletní ložní program.

* Poukázku může uplatnit pouze jedna osoba a pouze jednorázově. Poukázka je platná pouze do 31. Března 2010 a její uplatnění nelze spojit s žádnou další poukázkou. Výplata hodnoty poukázky v hotovosti není možná. Minimální hodnota objednávky, při které lze tuto poukázku uplatnit, je 800 Kč. Poukázku nelze za žádných okolností zveřejnit třetím osobám, ani ji použít jinak pro komerční účely.

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →
Sdílet
Sdílet
TOPlist