Splňte si svůj sen o ideální práci!

Rubrika: PR článek

pingu150Mnoho z nás sní o práci, která je naplňuje, poskytuje časovou flexibilitu a přinese dostatek financí. Pro ty, které zajímá výuka malých dětí, přichází dobrá zpráva. Systém výuky angličtiny Pingu´s English může Váš sen o ideální práci naplnit.

V září loňského roku odstartovala na českém trhu ojedinělá metoda výuky angličtiny pro děti – Pingu´s English. Vlajkovou lodí celého projektu se stala jazyková škola pro nejmenší Pingu´s English School na pražském Smíchově. Od září kluby a kurzy Pingu´s English v Praze navštěvuje více než dvěstě malých studentů a systém výuky se nadále úspěšně šíří ve školkách a mateřských centrech po České republice. Na otevření pak čekají školy Pingu´s English například v Ostravě, Frýdku-Místku i Plzni.

pingu1

Za metodou výuky angličtiny pro nejmenší Pingu´s English stojí britská společnost Linguaphone group, světová jednička v poskytování jazykové výuky. Průvodcem celého kurzu a jeho hlavním hrdinou je populární tučňák Pingu ze stejnojmenného televizního seriálu, který zná téměř miliarda diváků po celém světě a našel si mnoho příznivců i v Čechách.

Jednou z předností metody Pingu´s English jsou dokonalé výukové materiály, které uchvátí, každé dítě. Další jsou podrobné učitelské manuály, které popisují každou minutu výuky a nabízí nepřeberné množství zábavných aktivit, které udrží pozornost i těch nejmenších studentů.

pingu2Výukový systém má mnohostranné využití. Můžete si otevřít svoji jazykovou školu Pingu´s English School, či metodou vyučovat v mateřských školkách, rodinných centrech či přímo u vás doma. Případně můžete metodu aplikovat do již stávající jazykové školy či soukromé školky.

Pokud máte nejen učitelské, ale i podnikatelské ambice, můžete získat licenci pro Váš okres. Od prvních krůčků se můžete spolehnout na zázemí velké britské firmy, která Vám poskytne veškeré know-how a podporu.
Zájemci se mohou obracet na společnost Language Academy, která reprezentuje Linguaphone group v České republice. Poskytne Vám učitelské školení, podrobné učební plány na každou minutu výuky a materiály. Navíc po celou dobu spolupráce zajišťuje administrativní a marketingovou podporu. Pokud Vás baví práce s malými dětmi, hovoříte velmi dobře anglicky a věříte, že učení může být i velká zábava, možná se sen o ideální práci splní i Vám.

pingu_logo

Pro více informací:
www.pingusenglish.cz
info@pingusenglish.cz

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist