Pohodlně doma si zaregistrujte Elektronickou zdravotní knížku!

Rubrika: PR článek

1bubl_thDostupnost Elektronické zdravotní knížky (EZK) je nyní nejvyšší v celé historii projektu. Nově se mohou pojištěnci VZP, kterým je tato unikátní a patentovaná služba exkluzivně určena, jednoduše zaregistrovat do systému IZIP přímo na webových stránkách www.izip.cz. Jde o snadný a rychlý způsob pořízení Elektronické zdravotní knížky, který je možné provést i z pohodlí domova.


pr
Online registrace je samozřejmě zdarma, stejně jako vedení Elektronické zdravotní knížky. Po vyplnění formuláře na internetu vám budou během několika dní doručeny poštou do vlastních rukou přístupové údaje do vaší Elektronické zdravotní knížky.
Před prvním přihlášením je nutné zprovoznit svou EZK nastavením Osobního hesla a hned můžete začít Elektronickou zdravotní knížku používat – číst v ní, vyplnit si osobní údaje, případně si zapisovat poznámky.

První kroky v Elektronické zdravotní knížce
• Zadejte si své osobní i tělesné údaje a staňte se manažerem svého zdraví.
• Zapište do systému kontaktní osobu, která má být informována v případě krizové situace.
• Požádejte on-line o výpis z Osobního účtu pojištěnce.
• Zjistěte si, jaký máte BMI a WHIR index a z toho plynoucí rizika pro vaše zdraví.
• Při první návštěvě vašeho ošetřujícího lékaře požádejte o zapsání celkové anamnézy a vyplnění emergentních údajů pro záchrannou službu.

I pro stávající uživatele EZK dochází k příjemné změně. Při zachování vysokého zabezpečení celého systému postačí v novém, zjednodušeném způsobu přihlašování zadat pouze dva údaje: Identifikační číslo klienta a Osobní heslo.

reg

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist