Perte novou technologií! Ušetřete 6.000 Kč ročně!

V PR článek

hit leta 2010Každý si klade nejednou v životě otázku, kde ušetřit nebo jak zbohatnout. Většina lidí také ví, na co by ušetřené peníze použila. nemluvě o blížících se Vánocích. Na čem ale ušetřit, aby to vůbec stálo za to?! Na šatech našich dětí, které rostou jak z vody, nebo na kvalitních potravinách, které bychom vyměnili za levnější náhražky? A co takhle prát 3 roky bez útraty za jediný prací prášek s ECOGENIE, kuličkou na praní, která zvládne na 1000 vyprání bez použití jiných pracích prášků.

Zatímco jedna dávka pracího prostředku vydrží jen na jednu várku prádla, jedna kulička Ecogenie vydrží na 1000 použití! To znamená na 3 roky praní bez použití jiných pracích prostředků. Kuličku stačí dát s prádlem do pračky, ona vypere oblečení a přitom bude chránit barvy jako jakýkoli jiný prací prostředek. Navíc nevypouští do odpadu nebezpečné fosfáty či chemikálie a nezůstává v oblečení jako běžný prací prášek, který může dráždit citlivou a dětskou pokožku.

Kulička na praní Ecogenie je jiná! Je pohodlná a snadná na údržbu a nemá vliv na to, jak funguje vaše pračka. Můžete používat svůj obvyklý prací program i teplotu vody a kuličku to nijak neovlivní, protože je vyrobena ze specielního pružného materiálu. Uvnitř Ecogenie jsou stovky keramických kuliček, které při zatřesení mění povrchové napětí vody. Zároveň vytvářejí negativní ionty, které aktivují molekuly vody a rozkládají tak špínu a mastnotu zevnitř látky. Vaše oblečení bude vyprané, nezatěží životní prostředí a Vy ušetříte spoustu peněz za jedinou cenu 1.390 Kč

ecogenieVlastnosti Ecogenie:

  • nepotřebujete prací prášek
  • ušetří vám peníze
  • ekologická – šetří životní prostředí, nevytváří škodliviny
  • chrání barvy
  • trvanlivá – vydrží na 1000 použití
  • vyrobena z pružného materiálu
  • skvělá volba pro lidi trpící alergiemi
  • ideální na dětské oblečení

+DÁREK
Skladač na vyprané oblečení Fast Fold, s kterým složíte své oblečení snadno, rychle a úhledně. Prostě na něj oděv položíte, přehnete a složíte.

Stačí vyzkoušet

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Testováno na VD: Dětská zubní pasta a kartáček z řady Glister Kids

Čistí si vaše děti rády zoubky? Nebo máte naopak problém je přesvědčit, že je důležité si zoubky čistit? Ať

Čtu dál →

Jak dětem připravit pohodový nástup do školky

Už to mají za pár, bojíte se, jak to bude probíhat? Rádi byste jim první dny ve školce co

Čtu dál →

Soutěž: Disney Zlatá klasika

Mám pro vás další tipy na knížky pro děti, které možná budete chtít přibalit ještě na cesty. Jako obvykle

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

TOPlist