Dětské oblečení k vodě a na sluníčko

Rubrika: PR článek

Blíží se léto, prázdniny a mnoho krásných slunečních dní strávených u vody. Na toto období roku se tradičně těší hlavně děti. Ale pozor, sluníčko s sebou nepřináší pouze pozitiva, ale bohužel také škodlivé UV záření, před nímž je třeba zejména děti chránit. Proto nikdy nezapomeňte vzít k vodě krém, dětské sluneční brýle a chraňte děti také vhodným oblečením.

Novinkou v oblasti ochrany proti škodlivému záření je dětské UV oblečení Sunproof od finského výrobce Reima. Na rozdíl od běžného oblečení, které disponuje ochranným faktorem maximálně v hodnotě 5-10, nabízí oblečení z kolekce Sunproof UV faktor 50+. Číslo odpovídá ochranným faktorům uváděným na opalovacích krémech a vyjadřuje, kolikrát ochranný prostředek prodlužuje bezpečnou dobu pobytu na slunci.

Výhodou UV oblečení oproti ochranným krémům je stálost ochrany. Krém se totiž časem stírá, popřípadě smývá ve vodě při koupání a jeho účinnost slábne, nebo se dokonce zcela vytrácí. Naopak UV oblečení chrání stále stejně, a to i když je mokré.

Dalším plusem UV oblečení z kolekce Sunproof to, že na rozdíl od opalovacích krémů nijak nedráždí pokožku a nezpůsobuje alergické reakce. Oblečení Sunproof má sice vyšší pořizovací cenu, ovšem když uvážíte, kolik utratíte za opalovací krémy za celé léto a při neustálém nutném obnovování ochranné vrstvy krému po koupání, vychází UV oblečení jako levnější způsob ochrany.

Oblečení z kolekce Reima Sunproof je lehké a prodyšné, takže se v něm děti cítí příjemně i v největších vedrech. Jak bylo řečeno, může se i namočit, aniž by se jakkoliv snížila jeho ochranná funkce, takže je logické, že v kolekci najdeme dětské plavky, nebo koupací overaly pro nejmenší. Plavky jsou v nabídce jak v klasickém provedení, tak ve formě populárních boardshortek.

Oblečení z kolekce Reima Sunproof ovšem lze využít nejen u vody. Proto v kolekci nechybí dětské kraťasy a trička s dlouhým rukávem, která dobře chrání celé paže.

Velmi praktické jsou dětské UV klobouky a čepice, které chrání nejen před UV zářením, ale také před úpalem či úžehem.

Na internetu prodává novou kolekci Reima e-shop Skibi Kids. Nejbližšího prodejce z Vašeho okolí najdete na adrese http://www.obleceni-reima.cz.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist