Buďte svým pánem

Rubrika: PR článek

pingu150Také jste jedna z mnoha žen, která přemýšlí, jak skloubit péči o děti se zaměstnáním? Radostná práce, která umožní být Vašim dětem stále nablízku – to je výuka angličtiny metodou Pingu´s English.

V září loňského roku odstartovala na českém trhu ojedinělá metoda výuky angličtiny pro děti – Pingu´s English.  Vlajkovou lodí celého projektu se stala jazyková škola pro nejmenší Pingu´s English School na pražském Smíchově s více než stovkou studentů. Díky velkému zájmu rodičů budou moci od nového školního roku děti navštěvovat kurzy a kluby na více než 12 místech v České republice. V Praze a Ostravě budou navíc otevřeny česko-anglické školky Pingu´s English School s jasnou metodou výuky angličtiny doplněné o český vzdělávací program.

pingu1

Za metodou výuky angličtiny pro nejmenší Pingu´s English stojí britská společnost Linguaphone group, světová jednička v poskytování jazykové výuky. Průvodcem celého kurzu a jeho hlavním hrdinou je populární tučňák Pingu ze stejnojmenného televizního seriálu, který zná téměř miliarda diváků po celém světě a našel si mnoho příznivců i v Čechách.

pingu2Jednou z předností metody Pingu´s English jsou dokonalé výukové materiály, které uchvátí, každé dítě. Další jsou podrobné učitelské manuály, které popisují každou minutu výuky a nabízí nepřeberné množství zábavných aktivit, které udrží pozornost i těch nejmenších studentů.

Výukový systém má mnohostranné využití. Můžete si otevřít svoji jazykovou školu či školku Pingu´s English School, či metodou vyučovat v mateřských školkách, rodinných centrech či přímo u vás doma.

Umíte velmi dobře anglicky a baví Vás pracovat s malými dětmi? Chcete vyučovat angličtinu či provozovat školku? Přidejte se do týmu Pingu´s English!

pingu_logo

Pro více informací:
www.pingusenglish.cz
info@pingusenglish.cz

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Absolutně všechno, co potřebujete vědět MARVEL

Kniha Marvel představuje přesně to, co musíte vědět o komiksovém zázraku pod značkou MARVEL. Je určena všem fanouškům fantasy

Čtu dál →

Tip na výlet – Kroměříž

I když venku nyní panuje zima, vrátila jsem se ve svých vzpomínkách na náš letní výlet do Kroměříže. Cestovali

Čtu dál →

[Soutěž] Bylinkové pohádky (audiokniha)

Ani na přelomu roku nepřijdete o svoji soutěž. Tentokrát vám představím 3 audioknihy pro děti a vy se o

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

 • JanaK

  Za mě – záleží na učiteli, s Pingu nemám zkušenost, ale jinak znám výuku od 3 let, ale tam to funguje jako by dítě bylo v anglicky mluvícím kolektivu, docela to funguje – po pár měsících jsem náhodou slyšela holčičku, jak při pohledu z okna řekla sama od sebe – it´s rainy day
  ale jinak jo, nic se nemá přehánět

 • bamiska

  za mě nesouhlas viděla jsem ve školce jak to funguje naučí se prdunk pár slovíček a ještě motají výslovnost….naumí pořádně česky …nemůžu se víc rozepisovat nestíhám…spíš mi to příjde jako plnění si ambicí rodičů „Náš Pepíček chodí a umí anglicky“

 • Je pravda,že se děti líp učí hrou. Ale já Vám nevím…podle mě je to moc brzo motat jim hlavičky cizím jazykem,když pořádně nezvládají svůj mateřský.Jak se říká : jsem ze staré školy,kde nás začly učit až ve čtvrté třídě. Řekla bych,že je to tak akorát.Základy češtiny tu byly.Kamarádka od nás,odstěhovala se do Kanady.Když přijela po dlouhé době k nám bylo vidět,že se svou dcerou mluví doma i česky.A výsledek? Holčička mluvila česko-anglicky. Nevím jestli to bylo tím,že byla v 4esku a snažila se mluvit tím,že slyšela češtinu,ale já měla pocit,že to tříletý dítě má v hlavě zmatek.
  Ale každé dítě je jinak bystré a doba je taky jiná,tak proč né.Přece děti se nejlíp učí hrou…..

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist