Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz          Spolupracujeme:     KLUBknihomolů.cz

Poradny

Poraďte se v poradnách

(Dětská) gynekologie
Aromaterapie
Astrologická poradna
Daně
Dyslexie a jiné poruchy učení
Feng shuej
Homeopatie
Hubnutí
Kojení
Lékárna
Logopedická poradna
Mužskýma očima
Psychologická poradna
Sociální poradna
Šití a vaření
Škol(k)a
Vizážistika, kosmetika
Výživa
Zahrádka
Zařizujeme ve 3D
Zbychova zájmová poradna
Zdraví
Zubní poradna

Dotaz: nedoléčená bakteriální infekce

stverinda | 19.5.2012 22:14:06

Dobrý den,dcera 21 měsíců měla bílý,zapachájící výtok,byli jsme u dětského gynekologa a z výsledků vyšla bakteriální infekce,pan doktor předepsal 3 lahvičky pamiconu na výplach a framikoin,po dobu léčby bylo vše v pořádku ale jakmile jsme přestali výplachy dělat výtok se zase ukázal,takže jsme dostaly dalších 6 lahviček pamiconu,ale ani teď po třech týdnech se mi to nezdá v pořádu,výtok už jsem nezahlédla,ale,,pipinu"má pořád zarudlou a když si čichnu úplně zblízka pořád cítím trošku zápach,naši pediatričku napadlo jestli si tam dcera nemohla strčit nějaký předmět,tak se chci zeptat jestli je to možné?A jestli ne,jakou léčbu by jste dál doporučovala,předem moc děkuji za odpověď.

Rady a osobní zkušenosti

Odborná rada
MUDr. Simona Málková | 6.6.2012 13:06:45

Dobrý den,
škoda, že nepíšete o jakou infekci šlo konkrétně. Určitě bych opět navštívila dětského gynekologa na kontrolní vyšetření, aby se skontrolovalo, jaká bakterie je tam nyní. Dle toho by měla být léčba. Dle typu baktérie Vám gynekolog může poradit, jestli se dá opakované infekci zabránit.
S pozdravem Dr. Málková

Rady odborných poradců jsou ve všech poradnách označeny.

Připojte svoji radu

Prosím, vkládejte výhradně rady k řešení výše uvedeného problému nebo osobní zkušenosti s danou problematikou. Vyvarujte se jakýchkoli osobních útoků, hodnocení tazatele apod.

Vaše rada:

Pojďte si povídat

  • Otázka dne: Jaké koníčky mají vaše děti?
  • Resuscitace: domácí pekárna
  • Oceněná diskuze: Je vaše dítě pampeliška nebo orchidej?
  • Co nového na VD?

  • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
  • Nové diskuze za posledních 7 dní
  • Hlasujte pro diskuzi týdne
  • KLUBko - uživatelský účet



    Zaregistrovat se
    Zapomněl/a jsem heslo

    Přečtěte si nové komentáře


    Náš tip

  • těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz
  • Království látek - metráž nejen pro domácí šití, objednávky i po desítkách cm
  • Hřejiví plyšáci uleví od bolesti, zahřejí a uvolní
  • Knižní aukce


    TOPlist